iPad Air 2 Cellular modelinde ne değişiyor ?

Android daha özgür diyorlar bunun hakkında düşünceleriniz neler ?

Sana şöyle anlatayım telefonlar açısından bakıcak olursak çoğu markanın amiral gemileri var geneli iyi illa şu telefonu al diyemem istek ve kişinin zevkine göre değişir. Ama tabletlerde öyle değil ıpad den iyisi şuan yok. Özgürlük açısından tablette ne yapabilirsinizki madem çok özrgür olmak isterseniz ıpad jb yaparsınız olur biter. Sonuçta herşeyi yapabiliyorsunuz zaten
Tablette özrgürlük açısından neyi kastettiğinizide söylerseniz daha anlaşılır olucak.

Telefonlardaki durum tabletler içinde geçerli sanıyordum dediğiniz gibiyse sıkıntı yok. Siz hiç jb yaptınız mı ?

Tamam iPad air 2 alıyorum

Sakın öyle bi hata yapma! Kesinlikle ıpad air 2 al, ıpad de ki deneyimi hiçbir tablette yaşayamassın,benden sana bir tavsiye.
Apple'ın kendi sitesinden sipariş etsem sıkıntı yaşar mıyım ? Siz nereden almıştınız ?

Vatanbilgisayardan almıştım. Kendi sitesinden alsan sorun çıkmaz. Asıl yer orası sonuçta.

Vatanbilgisayardan almıştım. Kendi sitesinden alsan sorun çıkmaz. Asıl yer orası sonuçta.
Üründe bozulma meydana gelirse apple'ın yaptığı gibi vatan bilgisayarda yenisini verir mi ? Veya Vatan bilgisayardan alsam ve sorun çıkarsa apple gönderebilir miyim ?

Tüm ürünler apple'ye gelir. Nerden alırsan al.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…