iPad Air 5 için 64 GB yeterli olur mu?

Cupatra

Femtopat
Selamlar, IPad'de genel olarak not alacağım onun dışında oyun oynamak, dizi ve film izlemek gibi şeyler yapacağım. Günümüzde HD filmler 5-10GB arası olduğu için kararsız kaldım. Hemde 64 GB uzun ömürlülük açısından yetersiz kalacak gibi. 256 GB iPad Air almak yerine 30 euro daha ödeyip 128 GB iPad Pro alırım. Sizce 64 GB yeter mi yoksa iPad Pro mu alayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence Pro'yu alabilirsiniz. Bir kere alıyorsunuz ve yetmezse dönüşü yok sonuçta.

30 euro farka ben olsam almışken Pro alırdım çok bir fark yoksa ayrıca alırken yeterli gibi geliyor sonradan daha fazla alana ihtiyaç bir anda çıkabiliryor.

iPad Pro 128 GB alın bence.

64 GB yeterli olur diye düşünüyorum. Günümüzde 32 GB tabletlerin de iş gördüğünü düşünürsek mantıklı seçenek olacaktır. iPad Air 5. nesil benim de gündemimde almayı düşündüm lakin 4. Nesline karar kıldım. Aradaki fark işlemci için fazla geldi zira M1 işlemciyi zorlayacak oyun ve yazılım önümüzdeki seneler içinde yolu olduğunu düşünüyorum. Yapacağınız işler için iPad Air 5. nesil yeter hatta 9. nesil bile iş görür aradaki farka kalem, smart keyboard gibi aksesuarlarda alınabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…