iPad Mini 2 hala alınır mı?

heisenberg.py

Kilopat
Daha fazla  
400₺ fiyatlı ikinci el nispeten temiz bir iPad mini 2 buldum. IOS sürümü 9.3.5 daha yükseltilebilirmiş 12'ye kadar adam bana 2 senedir kullanmıyorum o yüzden de güncellemedim dedi.
Sizce alınır mı? Eğer alırsam IOS 9 olarak mı kullanmalıyım yoksa IOS 12'ye yükseltmeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de iPad iki vardı. Taş gibiydi. Ekranını kırdığım için satmak zorunda kaldık 150 TL gibi bir fiyata bundan 3-4 yıl önce. Gayet hızlıydı ben kullandığımda. Tabii kamera falan berbattı.

Yükseltileceğini sanmıyorum.Bir araştır ama satıcıya güvenme. Elimde 4. nesil ipad var. 9.3.5 son sürüm. Sonrasına güncelleme almıyor ve Apple'ın kabul ettiği yavaşlatma politikası yüzünden doğru düzgün kullanılmıyor. Güncel uygulama yüklenmiyor.

450 liraya iPad mini 2 kesinlikle alınabilir bence. Ben 260 liraya iPad mini aldım ve dizi, film, dergi ve gazete gibi işler için gayet yetiyor. Çok yavaş ve can sıkıcı olabiliyor fakat iPad mini 2 kesinlikle çok daha üstün bir cihaz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı