iPad Mini 2 YouTube uyumlu değil hatası

Tekila

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
ögrenci
iPad Mini 2'ye sahibim yani 2 sanıyorum. Son desteklediği iOS sürümü 9.3.5. Geçen günlerde çocuklar tableti etkin değil durumuna getirmişler ben de format attım iTunes üzerinden. Sonra açıp yeni bir Apple kimliği oluşturdum ve App Store girdim. YouTube indirmeye çalıştım uyumlu değil hatası aldım. Tabletimde daha önce kullandığım çoğu uygulamayı indirmeye çalıştığımda uyumsuz hatası aldım. Garip olan son 2-3 haftada indirdiğim uygulamalarda dahil, bunun nedeni ne olabilir?

iPad mini 2'ye sahibim yani 2 sanıyorum. Son desteklediği iOS sürümü 9.3.5. geçen günlerde çocuklar tableti etkin değil durumuna getirmişler ben de format attım iTunes üzerinden. Sonra açıp yeni bir Apple kimliği oluşturdum ve App Store girdim. YouTube indirmeye çalıştım uyumlu değil hatası aldım. Tabletimde daha önce kullandığım çoğu uygulamayı indirmeye çalıştığımda uyumsuz hatası aldım. Garip olan son 2-3 haftada indirdiğim uygulamalarda dahil, bunun nedeni ne olabilir?

Artık eskidiğinden dolayı sürüm güncellemesi almıyor o yüzden indiremiyorsun.

Eskide kalmış bir sürüm kullanıyorsunuz. Bildiğim kadarıyla eğer Apple kimliğinizde o uygulama yok ise indiremezsiniz. O uygulamanın olduğu Apple kimliği ile giriş yapmayı deneyin.
Yani eski apple kimliğim ile giriş yapar isem tekrar kullanabilir miyim ?

Yeni konular

Geri
Yukarı