iPad mini 3'ü defter olarak kullanmak

berat önel

Hectopat
Merhabalar arkadaşlar. Elimde iPad mini 3 bulunmakta. Bunu online ders sürecinde not defteri olarak kullanmak istiyorum, sizce bu mümkün mü, önerebileceğiniz kalem var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen bağlanmayan çoğu kalem destekliyordur. Ek olarak bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Zaten YouTube bu tarz içerikler ile dolu.

Muhtemelen bağlanmayan çoğu kalem destekliyordur. Ek olarak bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Zaten YouTube bu tarz içerikler ile dolu.
Aktif olarak iPadimde bu uygulamayı kullanmaktayım. Artık yanımda fiziksel defter, kitap, ders notları taşımıyorum. 80 lira civarına değecek bir uygulama.

Ne yazık ki 1 veya 2. nesil Apple Pencil desteği bulunmamakta. Bunun yanında idarelik kullanabileceğiniz muadil kalemler mevcut. Size önerim şu attığım linkteki kaleme göz atmanız:

Goojodoq stylus pen önerir misiniz? Ve uyumlu mudur? Mini olduğu için not almada sıkıntı yaşar mıyım?
Aktif olarak iPadimde bu uygulamayı kullanmaktayım. Artık yanımda fiziksel defter, kitap, ders notları taşımıyorum. 80 lira civarına değecek bir uygulama.

Ne yazık ki 1 veya 2. nesil Apple Pencil desteği bulunmamakta. Bunun yanında idarelik kullanabileceğiniz muadil kalemler mevcut. Size önerim şu attığım linkteki kaleme göz atmanız:
Bu tarz kalemler yazı yazmak için pek verimli değil. Notability’de stylus kalem ile not alırken avucumuzu algılama gibi bir problem oluyor mu?

Geri
Yukarı