iPad mini 5 vs iPad 8. nesil

Ramazan227

Kilopat
Daha fazla  
Dostlar, öncelikle herkese selam.
Ders çalışabilmek ve oyun amaçlı tablet alacağım ancak hangisini alacağıma karar veremedim.
iPad mini 5 ve 8. nesil arasında kaldım. Mini almak istiyorum, ancak bataryası çok çabuk bitiyormuş. Ayrıca bir sorum daha var: Mini 6 beklemeli miyim? Çıkış tahmini olan var mı?
Bütçeyi 500-600 daha arttırabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka IPad'ler konusunda çok bir bilgim yok doğru söyleyeyim ama ablamda iPad 8.nesil bulunmakta alalı 5 ay kadar oldu gayet memnun adeta ablamın değil ailenin tableti oldu diyebilirsin şarjı çok gidiyor çok fazla bir yer kapladığını söyleyemeyiz bizi sardı alabilirsin 8.nesil.

Oyun amaçlı alıyor büyük ihtimal PUBG Mobile oynayacak. PUBG Mobile bataryayı sömürüyor.8.nesil daha mantıklı.

Oyun amaçlı alıyor büyük ihtimal PUBG Mobile oynayacak. PUBG Mobile bataryayı sömürüyor.8.nesil daha mantıklı.
Hocam, PUBG oynamıyorum. Ama yine de sistem gereksinimi yüksek oyunlar oynarım.8.nesil 32gb ve ekranı tam lamine olmaması beni uzaklaştırıyor kendisinden. Film, youtubede ders ve COD oynuyorum. 8.nesilin artısı şarjı çok iyi gidiyor diyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı