iPad mini 6 vs yoksa iPad mini 5

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sapphire RX 6650 XT 8Gb Gaming Nitro OC+ // i5 11400F (Stok fan) // Msı B560M Pro-E // Kıoxıa Excerıa G2 (1TB) // GF SERIES GF600 // Msı Vampiric 100R // Lenovo D24-20 // SteelSeries Prime // Xrades 80x30 MaousePad // Windows 11 Pro
Selam arkadaşlar. Çok küçük bir sorum olacak sizlere ben 15 yaşındayım yaz tatilinde çalışıp bir tablet veya telefon almayı düşünüyorum. Edebilirsem tablet almayı düşünüyorum iki tablet arasında kaldım. iPad mini 5 ile iPad mini 6 sizce hangisi daha iyi sadece PUBG falan oynayacağım başka bir şey yapmayacağım bütçem kısıtlı en fazla 6.000TL civarı o da ailem destek olursa. Sizce PUBG için hangi IPad'i alayım yoksa ailem izin vermez ise telefon almayı düşünüyorum. Android cihazlar gün geçtikçe çok kötü oyun performansı sunuyormuş öyle duydum ve bende denedim aynısı oldu telefon alırsam iPhone 8Plus almayı düşünüyorum sizce ne alayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tek amaç oyun oynamaksa matepad 11 gibi 120Hz ekranlı bir canavar varken iPad alınmaz, hatta oyun oynamak için Apple cihazlar ekran, batarya gibi konularda iddialı değiller. Ben sosyal ağda vakit geçiriyorum derseniz o zaman iPhone ve iPad daha makul.

PUBG için iPad falan alma. Ben öyle bir hata yaptım 2 sene önce. Bütçe olursa bilgisayar almanı tavsiye ederim. En az 5 kat daha iyi.

O kadar bütçem yok maalesef.
Tek amaç oyun oynamaksa matepad 11 gibi 120Hz ekranlı bir canavar varken iPad alınmaz, hatta oyun oynamak için Apple cihazlar ekran, batarya gibi konularda iddialı değiller. Ben sosyal ağda vakit geçiriyorum derseniz o zaman iPhone ve iPad daha makul.

Ailem tablete izin vermiyor telefon almayı planlıyorum 3 telefon arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım iPhone 8Plus POCO X3Pro xiomoi MI10t.

O kadar bütçem yok maalesef.

Ailem tablete izin vermiyor telefon almayı planlıyorum 3 telefon arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım iPhone 8Plus POCO X3Pro xiomoi MI10t.

Hocam dediğim gibi amaç sadece oyun ise Android tarafına yönelin, POCO X3 Pro oyun için biçilmiş kaftan ancak güncel fiyatını bilemiyorum. MI10T'nin performansı hakkında bir bilgim yok yanlış bilgi vermeyim.

Hocam eğer telefon almayı düşünoyursanız ilk olarak iPhone 8 Plus'ı bırakın zaten eski bir telefon, eski dizayna sahip "Ayfon" diye de alınmaz zaten bu sene iPhone 7'lere olanda destek gitti. Xiaomi MI10T'ye kadar da bütçeniz var ise size Snapdragon'lu S20FE öneririm. Asıl odağı oyun değil, gündelik bir telefon ancak oyun olarak da hiç ama hiç üzmez. Kamerası iyi güzel S865'i olan tatlı One UI'lı bir telefon.

Ayrıca S20FE'nin Snapdragon olmasına kesinlikle dikkat edin piyasada Exynos da var ve tahmin edebileceğiniz gibi SD'ye göre daha kötü.

Hocam ayrıca yeni baktım eğer 10K bütçeniz var ise S21 FE'de güzel bir tercih olabilir ama S20FE kadar net bilgim yok o telefon hakkında. Telefon önerisi olarak ayrı bir konu açarak başkalarına da sorabilirsiniz.

Son düzenleme:
Hocam eğer telefon almayı düşünoyursanız ilk olarak iPhone 8 Plus'ı bırakın zaten eski bir telefon, eski dizayna sahip "ayfon" diye de alınmaz zaten bu sene iPhone 7'lere olanda destek gitti. Xiaomi MI10T'ye kadar da bütçeniz var ise size Snapdragon'lu S20FE öneririm. Asıl odağı oyun değil, gündelik bir telefon ancak oyun olarak da hiç ama hiç üzmez. Kamerası iyi güzel S865'i olan tatlı One UI'lı bir telefon.

Ayrıca S20FE'nin Snapdragon olmasına kesinlikle dikkat edin piyasada Exynos da var ve tahmin edebileceğiniz gibi SD'ye göre daha kötü.

Hocam ayrıca yeni baktım eğer 10k bütçeniz var ise S21 FE'de güzel bir tercih olabilir ama S20FE kadar net biglim yok o telefon hakkında. Telefon önerisi olarak ayrı bir konu açarak başkalarına da sorabilirsiniz.

Anladım hocam sağ olun Kastamonu'da yaşıyorum o telefonlar burada bulunmuyor diye biliyorum bulabilirsem bir düşünürüm.

Anladım hocam sağ olun Kastamonu'da yaşıyorum o telefonlar burada bulunmuyor diye biliyorum bulabilirsem bir düşünürüm.

İlle de el ile almanız zorunlu değilse internetten sipariş etmek çok daha kârlı ve rahat olur ama ne yazık ki internette telefonlara taksit yok eğer önemliyse.

Yeni konular

Geri
Yukarı