iPad mini iOS 6.1.3 downgrade etme

Daha fazla  
Elimde iPad mini 1 cihazı var. Ve iOS 9.3.5 ile çok yavaş çalışıyor. CoolBooter diye bir şey denedim ama istediğim gibi bir şey değilmiş. Kayıtlı blobslar yok. Yani shsh ile düşüremem. Cihaza direk iOS 6.1.3 kurmak istiyorum. Ve SN0wbreeze diye bir şey var onunla yapmam mümkün olur mu? Ya da 7.1.2'ye düşürmemin yolu var mı? Yardım edenlere şimdiden teşekkürler.

PC ile iTunes kullanarak alması gereken son sürüm yazılımı atabilirsiniz. iPad içerisinden indirilmiyor. iPad mini 1 kullanıyorum, şu anki kullandığım sürüm 12.5.4 sürümü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizin için biraz araştırma yaptım ve evet diğer arkadaşın da dediği gibi 8.4.1'den daha eskiye dönmeniz için shsh kaydına ihtiyacınız var.
Eğer 8.4.1'e dönmek isterseniz donanım arşiv de onaylı birkaç konuya denk geldim.
Not: Yukarıda yanlış yardımcı olduğum için özür dilerim.

Sizin için biraz araştırma yaptım ve evet diğer arkadaşın da dediği gibi 8.4.1'den daha eskiye dönmeniz için shsh kaydına ihtiyacınız var.
Eğer 8.4.1'e dönmek isterseniz donanım arşiv de onaylı birkaç konuya denk geldim.
Not: Yukarıda yanlış yardımcı olduğum için özür dilerim.

Bu yöntem artık işe yaramadığından yukarıdaki arkadaşın dediği yöntemi deneyeceğim. Sağ olun gene de.
Shsh kaydı olmadan cihazı düşürebileceğiniz sürüm 8.4.1, onu da bu program ile Linux üzerinden yapabilirsiniz:

Merhaba tekrar size bir şey sormak istiyorum. Ben bunu nasıl yapacağım hakkında detaylı bir kılavuz ya da video var mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı