iPad Pro (6.nesil 12.9) mu, Galaxy Tab S9 Ultra mı?

speedo

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus Rog Strix G15 2022,Ryzen 7 6800H, RTX3060 140W Mux-Switch ,32 GB DDR5 Ram ,1TB SSD 2K 165 HZ 3ms Panel.
Meslek
Öğrenci
İyi sosyaller. Üniversite için tablet arayışındayım. Kafamda şu an 2 model var. Biri iPad Pro 11inç diğeri Galaxy Tab S9 Ultra. Bütçem ikisine de yetiyor. Ekosistem kurmak gibi bir amacım yok telefonum Android. Eğer siz bu iki tabletten birini alacak olsaydınız hangi modeli tercih ederdiniz? Artıları ve eksileriyle belirtirseniz sevinirim.
(Çok özür dilerim başlığa 12.9 yazmışım ama 11 inç olmalı.)

İyi sosyaller. Üniversite için tablet arayışındayım. Kafamda şu an 2 model var. Biri iPad Pro 11inç diğeri Galaxy Tab S9 Ultra. Bütçem ikisine de yetiyor. Ekosistem kurmak gibi bir amacım yok telefonum Android. Eğer siz bu iki tabletten birini alacak olsaydınız hangi modeli tercih ederdiniz? Artıları ve eksileriyle belirtirseniz sevinirim.

Ben olsam Samsung alırdım şahsen ama size kalmış bir şey.

Sadece not almak icin ise ekran buyuklugu ile ben Samsung tercih ederdim.

Bütçe içinde kalmasından ziyade S9 Ultra tablet formunda kullanılamayacak kadar büyük olabilir dikkatli tercih yapın, ergonomik bir cihaz değil daha niş kullanım senaryolarına hitap ediyor. iPad Pro performansına ihtiyaç duyacağınız spesifik bir durum yoksa kullanımı etkileyebilecek 120Hz ekrandan feragat ederseniz fiyat/performans tarafında iPad 10. nesil veya iPad Air da akademik kullanım için oldukça yeterli olabilir. Ama komple paket olarak Tab S9 ve S9+ bunlardan daha iyi olacaktır üniversite için tablet alacak biri için. Artıları eksileri belli, Samsung tarafında gayet iyi çalışan dahili S-Pen, premium sınıf hoparlör, mikrofon vs., ihtiyaç duyulabilecek spesifik uygulamalara daha rahat erişim, daha iyi ekran, rakipsiz DeX moduyla klavyeli kılıfıyla derste notebook alternatifi olarak kullanabilirsiniz gibi gibi. iPad tarafının genel artıları ise ekosistemde olmayan biri için daha gelişmiş çizim programları, kurgu yapıyor, ağır oyunları sürekli oynuyorsanız uzun vadede daha iyi işlem gücü. Bunlar yoksa Samsung tarafındaki amiral cihazlar genel kullanım için iPad 10 ve Airdan daha iyi, iPad Pro'ya göre ise daha f/p.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı