IPad'de nasıl çizim yapılır?

Şu an en popüler çizim uygulaması procreate ancak ben aldığımda 90 lirayken şu an 300 olmuş. Eğer başlayıp devam ettireceksen bence verilebilir bir ücret. Çok profesyonel işler çıkıyor çünkü. Çok da güzel yardımcı çizim kanalları var, onları takip ederek uygulamaya daha da hakim olabilirsin. Eğer amatör olarak karalayacağım diyorsan ücretsiz olarak sketchbook uygulamasına da bakabilirsin. Bu arada bu uygulamada da çok profesyonel çalışılabiliyor ancak yeni başlayan biri o kadar iyi işler çıkaramaz sanıyorum. Aşağıda bıraktığım kanalı ve çizimleri inceleyebilirsin.

Özellikle “you can draw” serisini izlemeni tavsiye ederim. Adım adım gösteriyor çiziminde kullandığı her şeyi.

Şu an en popüler çizim uygulaması Procreate ancak ben aldığımda 90 lirayken şu an 300 olmuş. Eğer başlayıp devam ettireceksen bence verilebilir bir ücret. Çok profesyonel işler çıkıyor çünkü. Çok da güzel yardımcı çizim kanalları var, onları takip ederek uygulamaya daha da hakim olabilirsin. Eğer amatör olarak karalayacağım diyorsan ücretsiz olarak sketchbook uygulamasına da bakabilirsin. Bu arada bu uygulamada da çok profesyonel çalışılabiliyor ancak yeni başlayan biri o kadar iyi işler çıkaramaz sanıyorum. Aşağıda bıraktığım kanalı ve çizimleri inceleyebilirsin.

Özellikle “you can draw” serisini izlemeni tavsiye ederim. Adım adım gösteriyor çiziminde kullandığı her şeyi.

Çok teşekkürler ilginiz alakanız için :)

Yeni konular

Geri
Yukarı