Ipconfig komutlarından "request timed out" hatası alıyorum

manlygarroway

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar. Laptop ile oyun oynuyorum. Son 2-3 aydır birden oyunlarıma bezdirici bir şekilde lag girmeye başladı. CMD ile denemediğim kod kalmadı sürekli request timed out hatası alıyorum. CMD ile ping -t 192.168.1.1 ile ping deniyorum gözlemimde her şey normal 5-6 oynadıktan sonra aniden 10 saniyelik lag giriyor ve CMD'ye baktığımda request timed out hatası alıyorum, oyun internete tekrar bağlandığında yani ping düzeldiğinde zaten ölmüş oluyorum. Problem bilgisayarda mı, Wi-Fi kartında mı bilmiyorum. Format atsam düzelir mi onu da bilmiyorum ama artık Online oyun oynama hevesim kalmadı. Daha önce böyle bir problemim yoktu. WLAN optimizer kullandım (streamer mode) o da işe yaramadı. Ne yapacağım bilmiyorum arkadaşlar çözüm önerilerinizi bekliyorum.

Denediğim kodlar:
İpconfig /release.
İpconfig /flushdns.
İpconfig /renew.
Netsh int IP set DNS.
Netsh winsock reset.
Görsel 1:

Görsel 2:

Hocam 192.168.1.1 kendi ağınıza ping atar CS:GO sunucularına ping atmanız gerek.
En doğru sonuç için.

Sorun çözüldü fakat zaten amacım kendi ağıma gelen interneti ölçmek. Yani yanlış bir şey yapmıyordum.

Dostum merhaba sorunu nasıl çözdün detay verir misin? Ben de PUBG Mobile emülatör de aynı sorunu yaşıyorum 35MB fiber Superonline ile.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…