IPhone 11 25W adaptör ile şarj olur mu?

Wnairz

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba. iPhone 11 aksesuarsız kutu aldım fakat içinden adaptör çıkmadığı için yakınım bir telefoncudan Bix 25W Travel Charger BX-PD25TA satın aldım. Bu ürün herhangi bir sorun çıkarır mı?

Firmayla görüştüm "Merhabalar, şarj cihazımız sizin telefonunuzun aldığı güce göre Watt vermektedir yani telefonunuz 25w desteklemiyorsa 18w güç alacaksınızdır." Dediler sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleme:
Merhaba. iPhone 11 aksesuarsız kutu aldım fakat içinden adaptör çıkmadığı için yakınım bir telefoncudan Bix 25W Travel Charger BX-PD25TA satın aldım. Bu ürün herhangi bir sorun çıkarır mı?

Firmayla görüştüm "Merhabalar, şarj cihazımız sizin telefonunuzun aldığı güce göre Watt vermektedir yani telefonunuz 25w desteklemiyorsa 18w güç alacaksınızdır." Dediler sizce ne yapmalıyım?
Cevap vermiş işte 18w şarj eder.

Olur hocam ancak ne kadar sağlıklı olur orası muamma. Orijinal Apple şarj cihazı ile şarj etmeniz daha iyi olacaktır. 30W bir adaptör de alsanız yine 18W alacaksınız.

65W taksanız bile 18w ile şarj eder fakat hiç tavsiye etmem batarya sağlığı açısından orjinal olmayan şarj aleti ile şarj etmenizi .

Yeni konular

Geri
Yukarı