iPhone 11 camı kaç TL?

ervy

Hectopat
iPhone 11 kullanıyorum da camı kırıldı. Kaç paraya takarlar? Dolandırılmayalım diye sormak istedim.

Yan sanayi için 2.500-3.000'i gözden çıkar. Sağlam cihazdan çıkma cam ara bence.

Eskisi gibi cam ve ekranın ayrı değişim devri yok artık. Uzun zamandır birbirinden ayırması ve tamiratı zor olduğu için komple ekran değişir telefonlarda. 1000 TL'den başlayan teklifler görüyorum sağda solda ama onlarla hiç paranızı çarçur etmeyin. Apple'a gönderin ve garantili bir şekilde ekranı değiştirsinler.

İfadeler: Tim
Cam değişimini yapan arkadaşım var. İstanbuldaysan sorarım. Orada değişir sana teslim eder.

Yan sanayi için 2.500-3.000'i gözden çıkar. Sağlam cihazdan çıkma cam ara bence.

Yan sanayi taktırmayın ben takdırdım pişmanım telefon hacklene biliyor bile.

Hocam Türkiye öyle geçen 2. el bi sitede S10+ baktım kablosu adaptörü orijinal değildi sonra 5 dk geçti 1 destan cümle atmış yok adaptör kaç lira falan filan.

Telefonu vatandan almıştım 5 ay önce orada açmışlardı açarken koruyucu takmalarını istedim ne taktıklarını tam hatırlamıyorum ama 100 TL ücret aldılar en son kullanırken üstünde bir şeffaf plastik vardı o yırtıldı çıkardım altında koruyucu ekran yok mu bilmiyordum arkadaşım yok dedi direk ekran kırılmış dedi anlamadım.

Ücretsiz değiştirmemez miyim şimdi garantisi var ama ben düşürdüm.

Ücret istemeden değiştirirler mi garantisi hala var ama ben düşürdüm telefonu benim hatam olduğu için ücret istemezler mi?

Son düzenleme:

Garanti varsa bedava.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…