iPhone 11 hızlı şarj adaptörü tavsiyesi

selekoğlu01

Decapat
Daha fazla  
iPhone 11 cihazın pil sağlığını en iyi şekilde korumak için illa orijinal adaptör mü alınmalı? Yoksa başka marka adaptörlerde aynı kalitede olur mu? Tavsiye ettiğiniz adaptörler neler? Son olarak telefonu normal 5W adaptör kullanmakla, hızlı şarjda kullanmak arasında bataryaya zarar verecek bir fark olur mu?

iPhone 11 cihazın pil sağlığını en iyi şekilde korumak için illa orijinal adaptör mü alınmalı? Yoksa başka marka adaptörlerde aynı kalitede olur mu? Tavsiye ettiğiniz adaptörler neler? Son olarak telefonu normal 5W adaptör kullanmakla, hızlı şarjda kullanmak arasında bataryaya zarar verecek bir fark olur mu?
Kaliteli markaları öneririm.

Kabloda dahil bu fiyata.

Siz bunu kullanıyor musunuz ? Ivoomi satıcısı hep kendine yorum atmış satın almış gibi. Yorumlar hep aynı. Ayriyeten alanlar kablo ss i atmış baya kalitesiz görünüyor. Dişleri eksik.. 1 saatte 45'den 100'e şarj etti diyen var. Nasıl 20W bu anlamadım

Biraz fazla pahalı ama hiç sorun yaşamak istemiyorsanız Apple’ın 20W orijinal adaptörünü alabilirsiniz.

attığınız ürün güzel gibi ama orjinal apple adaptörüyle fiyatları neredeyse aynı

Biraz fazla pahalı ama hiç sorun yaşamak istemiyorsanız Apple’ın 20W orijinal adaptörünü alabilirsiniz.
bugün gürgençlere gidecem anırım en mantıklısı orjinal adaptör almak gibi

Siz bunu kullanıyor musunuz? Ivoomi satıcısı hep kendine yorum atmış satın almış gibi. Yorumlar hep aynı. Ayrıyeten alanlar kablo SS i atmış bayağı kalitesiz görünüyor. Dişleri eksik. 1 saatte 45'ten 100'e şarj etti diyen var. Nasıl 20W bu anlamadım.

Baseus'un ürünlerini kullandım. 6 senelik örgü kaplama kablom var hala taş gibidir. Satıcıyı bilemem ama o konuda HB nasıl izin verdi böyle bir şeye diye düşünürüm hani yorumlar sahte ise almamak lazım bu satıcıdan o zaman ama markaya güvenirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı