iPhone 11 için Deji batarya alınır mı?

Ipares

Hectopat
Makaleler
7
Yer
Izmir
Geçmiş konularımda (mobildeyim link koyamıyorum) bahsettiğim, pmıc sorunlu olduğunu düşündüğüm. Kasası muadil, bataryası Apple'da değiştirilmiş bir iPhone 11'im var.

Cihazın ekranı düşürmem sonucu içinden kırıldı, Apple da kasa değişiminden dolayı yetkisiz müdahale verince (aldığımda garantisi bitmişti) öylece ortada kaldım.

İerleyen aylarda ekranı FPPRO'da değiştirmeyi ve pmıc'i kontrol ettirmeyi düşünüyorum. Kasım 2022'den bu yana kullandığım pilim 240 döngüye geldi (%93 ama günü çıkaramıyorum) ve pmıc sorunuyla birleşince ekran süresi iyice düşüyor.

Yetkili servise götüremediğimden, FPPRO piline de pek güvenemediğimden Deji Max batarya almayı düşünüyorum. Normal bataryadan 400mAh daha yüksek kapasiteye sahip ve diğer ürünlerde çoğu olumlu yorumun yanında olumsuz yorumlar da var.

FPPRO'nun pili hakkında bazı olumsuz söylemler duydum. Orijinal çıkma pil taktırmak istesem takacakları benim pil sağlığıma yakın olacağından çok bir şey değişeceğini sanmıyorum.

Önerilerinizi ve düşüncelerinizi almak istedim. Deji Max 3510MAh'lik batarya sizce alınır mı? Ne kadar dayanır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Deji tam olarak bir loto. Abime takmıştım halen daha kullanıyor ve sıkıntısı yok lakin kendi cihazlarıma taktığımda 3-4 ay sonrasında çok kötü performans alıyordum. Evet garantisi var bir sene boyunca ama kim uğraşacak onunla? Garantiye sorunu kabul ettirmek bile sıkıntı olur çünkü değerler açısından bataryada sıkıntı gözükmüyor lakin telefonda ısınma kasma sorunları oluyor. Tabi bu söylediklerim iPhone 7 için geçerli. Belki sorunu çözmüşlerdir artık. En son 1 sene önce iPhone 7 Plus'a takmıştım. Sorunu yok şuan.

Deji tam olarak bir loto. Abime takmıştım halen daha kullanıyor ve sıkıntısı yok lakin kendi cihazlarıma taktığımda 3-4 ay sonrasında çok kötü performans alıyordum. Evet garantisi var bir sene boyunca ama kim uğraşacak onunla? Garantiye sorunu kabul ettirmek bile sıkıntı olur çünkü değerler açısından bataryada sıkıntı gözükmüyor lakin telefonda ısınma kasma sorunları oluyor. Tabi bu söylediklerim iPhone 7 için geçerli. Belki sorunu çözmüşlerdir artık. En son 1 sene önce iPhone 7 Plus'a takmıştım. Sorunu yok şuan.
Aşırı Isınma yaşadınız mı?

Deji ilk zamanlar çok güzel gidiyor 3-4 ay sonra felaket derece de kötüleşiyor telefon 1 günü bile çıkarmaz hale geliyor önermiyorum.

Geri
Yukarı