iPhone 11 için şarj adaptörü önerisi

Telefon sıfır, bataryanın uzun omurlu olması için hangisi daha iyi?

Hocam batarya sağlığına kafayı takmayın. Boşuna kendinize sinir stres yaparsınız. Zamanı geldiğinde değiştirirsiniz bataryayı en azından düşünmek gibi bir derdiniz olmaz. Batarya ömrü olarak en iyisi 5W yavaş şarj almanız. Hızlı şarjda istediğinizi alın yine batarya sağlığı 5W'a göre daha hızlı düşer. Orijinal ile Spigen'i karşılaştırırsak ikisi de batarya sağlığı için aynı düzeyde tehlike oluşturuyor.

Hocam batarya sağlığına kafayı takmayın. Boşuna kendinize sinir stres yaparsınız. Zamanı geldiğinde değiştirirsiniz bataryayı en azından düşünmek gibi bir derdiniz olmaz. Batarya ömrü olarak en iyisi 5W yavaş şarj almanız. Hızlı şarjda istediğinizi alın yine batarya sağlığı 5W'a göre daha hızlı düşer. Orijinal ile Spigen'i karşılaştırırsak ikisi de batarya sağlığı için aynı düzeyde tehlike oluşturuyor.
Orijinal mi alayım yani Spigen mi? Spigen W degerini bilmiyorum.

Telefon sıfır, bataryanın uzun omurlu olması için hangisi daha iyi ?
Apple da alsanız anker de alsanız güvenilir bir marka olduğu sürece pil sağlığı tamamen sizin nasıl kullandığınıza dayanıyor. Eğer siz her gece yatmadan önce şarja takıp sabah alırsanız doğal olarak ömrü hızlı tükenir. Pil sağlığını korumanın en önemli kurallarından biri şarjı 20 ile 80 arasında tutmaktır. 20den aşağı düşmeden şarja takarsanız ve 80den fazla ihityacınız olmadıkça doldurmazsanız piliniz anker de alsanız apple da alsanız sonuna kadar gider. Burda adaptör de önemli ama biraz daha sizin nasıl kullandığınıza kalıyor. (Anker, Spigen, Apple kullanabilirsiniz)

Orijinal alamiyorsaniz Spigen veya Baseus tavsiye ederim. Baseus'un urunlerini gercekten severek kullanıyorum bizzat kendim. Ben adaptorde orijinal takintiliyim kabloda da kaliteli takinliyim.
Tavsiyem hizli şarj destekleyen adaptor kullanmamaniz. Hizli doldugu kadar hizlida bitiyor.
Yeni nesil destekleyen telefonlari bilemeyecegim.
Bende 11 kullanıyorum bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı