iPhone 11 ile 6 ay sonra pil sağlığı hala %100

Dediğin her şeyi uyguluyorum. Telefonu alalı 2, 5ay oldu ve pil sağlığım %99'a düştü. Zaten takıntılı bir insanım bir de bu pil sağlığı ile iyice takıntım arttı.

Dediğin her şeyi uyguluyorum. Telefonu alalı 2, 5ay oldu ve pil sağlığım %99'a düştü. Zaten takıntılı bir insanım bir de bu pil sağlığı ile iyice takıntım arttı.

Bulundugun yer çok sıcaksa yapabilecek bir şey yok sıcak çok büyük düşmanı ya da hızlı şarj.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün baktım %98'e düşmüş
Şu pil sağlığı olayını keşke isteyen görse böyle ister istemez kafaya takıyor insan.

Arkadaşlar merhaba bu şarj süresi normal mi ? Cihazım 1 aylık daha ?

Dosya Ekleri

• 62F07CBA-7F2A-42EE-B987-CD9006B1D1D5.png
    269,4 KB · Görüntüleme: 97
  • F68EFC44-5BF6-4634-9122-9AD8818A2F9E.png
    286,3 KB · Görüntüleme: 95
Arkadaşlar merhaba bu şarj süresi normal mi? Cihazım 1 aylık daha?

Gayet normal bir süre. Genelde örneğin sabah 9 gibi 100'de yüzde şarjdan çekip aksam 5'e kadar kullandıgında ( gündelik kullanımda ) bir yüzde 20 25 kalmış olması lazım, gündelik kullanımda tabii senınkıde normal gayet.

Apple keşke şu sarj yüzdesini göstermeydi de insan paranoyaya bağlamasaydı. Garantiniz varsa çok düşünce gidip değiştirebilirsiniz bedavaya. Bu kadar kafaya takılacak bir mevzu değil bence.

Apple keşke şu sarj yüzdesini göstermeydi de insan paranoyaya bağlamasaydı. Garantiniz varsa çok düşünce gidip değiştirebilirsiniz bedavaya. Bu kadar kafaya takılacak bir mevzu değil bence.
Bu neden oluyor biliyorsun zaten dostum fiyatı pahalı ve aşırı şarj tüketimi
Anladım teşekkür ederim

Apple keşke şu şarj yüzdesini göstermeydi de insan paranoyaya bağlamasaydı. Garantiniz varsa çok düşünce gidip değiştirebilirsiniz bedavaya. Bu kadar kafaya takılacak bir mevzu değil bence.

Hayır öyle bir şey yok bataryanızda anormal bir durum yoksa kullanıcı hatası yuzunden değiştirmiyorlar. Yani sen şarja takip PUBG oynayıp sonra bunun bataryası öldü dersen vermıyorlar o kadar da aptal bir şirket değil.

Çok güzel kullanmışsın. Bazen kullanım pil sağlığını sadece etkilemiyor bir zaman sonra gelen güncellemeler pil sağlığını bozabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…