iPhone 11 klavye otomatik olarak kesme işareti koyuyor

ErayOzturk

Femtopat
Daha fazla  
iPhone 11 kullanıyorum ve mesajlaşırken veya bir şey yazarken otomatik olarak satır sonuna kesme işareti koyuyor. Mesela random atarken alt alta satırlar indikce hepsinin sonunda kesme işareti koyuyor ve başka bir iPhone 11 kullanıcısı arkadaşımda bu kesme işaretleri gözükmüyor, hatta onun telefonu yazı yazarken kesme işareti koymuyor. Akıllı noktalama özellikleri falan hepsi kapalı durumda, bu sorunu nasıl çözebilirim?

Bende iPhone 11 kullanıyorum böyle bir sorunum yok. Ayarlarını karşılaştır diğer telefonla farklılık var mı diye bakabilirsin hocam. Ya da hiç uğraşma direkt Apple müşteri hizmetlerini ara teknik destek al :D

Bende iPhone 11 kullanıyorum böyle bir sorunum yok. Ayarlarını karşılaştır diğer telefonla farklılık var mı diye bakabilirsin hocam. Ya da hiç uğraşma direkt Apple müşteri hizmetlerini ara teknik destek al :D

Diğer telefonla ayarlar hepsi aynı bir farklılık yok ama benim telefonumda bu sıkıntı oluyor çözemedim ben de.

Hocam yazılım güncelleme var mı bak sorun devam ediyorsa kapat aç aynı sorun devam ediyorsa Apple'ı ara direkt yardımcı olsunlar

Yeni konular

Geri
Yukarı