iPhone 11 mi, iPhone 12 mini mi?

Daha uygun fiyata Amiral katili bir telefona sahip olmak ister misin?
1. Tavsiyem. (Kamera odaklı)
2. Tavsiyem. (Performans odaklı)

Her iki telefonda neredeyse aynı diyebilirim, sadece biri işlemciye odaklanırken diğeri kameraya odaklanmış durumda fakat her iki telefonda çok çok iyi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videoyu izleyip siz karar verin, burada sadece kafanız karışır.
Geldi çayomiciler.
Üstte dediğimi örneklediğin için teşekkürler

Oyun falan oynuyorsan, şimdiki telefonunun pilinden şikayetçiysen iPhone 11 derim. Son kullanıcı için daha mantıklı bir telefon. Daha düşük çözünürlük, IPS ekran, daha büyük batarya ile son kullanıcıyı daha çok memnun eder. 12 Mini bence eşsiz bir telefon. Ancak en nihayetinde çok iyi bir şarj süresi sunmuyor.

iPhone 11 128GB daha mantıklı olacaktır.

iPhone 11 yolun yarısında kapanıyor hocam yanlış bilgi vermeyelim.

OLED ve IPS ekran batarya tüketim farkı da çok bariz görülüyor. Güncel işlemcinin tüketim farkını da ekleyince 12 mininin yetersiz kaldığını söylemek anlamsız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Katılıyorum. Ayrıca bu bütçede 11 hala kamerada daha iyi. Aradaki işlemci farkını hissetmeyeceksin bile. Günlük kullanım ve oyun için A13 çok çok yeterli bir işlemci.
Ayrıca iPhone 12 mini küçük ve emin ol onu daha çok şarja takacaksın.
Günlük kullanımda böyle bir batarya performansı almayacaksın.

iPhone 12 serisinde Dolby Vision HDR var hocam neye dayanarak kamerası daha kötü diyorsunuz? Batarya karşılaştırmasını yukarıya bıraktım. Hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Kesinlikle Iphone 12 Mini'yi tercih edin.

iOS işletim sisteminden devam etmeyi düşünüyorum. Bir de Apple Watch SE sahibiyim onun da etkisi var tabii. Öneriniz için teşekkür ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…