iPhone 11 parlaklığın kendi kendine değişmesi

Selam dostlar, telefonda gezinirken parlaklık bir anda yüzde 10 seviyelerine geldi parlaklığı arttırmak için paneli açtım, zaten full'dü ve ekrana tıklayınca düzeldi. Neden oldu bu? Yazılımsal bir hata falan mı?

Selam dostlar, telefonda gezinirken parlaklık bir anda yüzde 10 seviyelerine geldi parlaklığı arttırmak için paneli açtım, zaten full'dü ve ekrana tıklayınca düzeldi. Neden oldu bu? Yazılımsal bir hata falan mı?
Merhaba dostum otomatik parlaklık veya yazılımdan herhangi gibi bi sıkıntı yok otomatik parlaklık Sadece face İD sensörü ile ışık ortamına göre gözüne ışık yayılımı yapıyor senin dediğin olay ışıklı bi ortamda birden ekran paneli ışığı kısıyor onun nedeninde cihazın ısınmasıdır işlemci ısınıp ekranın arka kısmındaki metal parçayı ısıtır ve sensörü aktif eder bu durumdada iPhone telefonlar Ekrana herhangi bi zarar gelmesinin önüne geçmek için Ekran parlaklığını %20 %30’a kadar indirir cihaz ne kadar ısınırsa yavaş yavaş ekran parlaklığını kısar cihaz soğumaya başlarsa geri haline döner merak etme

Merhaba dostum otomatik parlaklık veya yazılımdan herhangi gibi bir sıkıntı yok otomatik parlaklık sadece Face ID sensörü ile ışık ortamına göre gözüne ışık yayılımı yapıyor senin dediğin olay ışıklı bir ortamda birden ekran paneli ışığı kısıyor onun nedeninde cihazın ısınmasıdır işlemci ısınıp ekranın arka kısmındaki metal parçayı ısıtır ve sensörü aktif eder bu durumdada iPhone telefonlar ekrana herhangi bir zarar gelmesinin önüne geçmek için ekran parlaklığını %20 %30'a kadar indirir cihaz ne kadar ısınırsa yavaş yavaş ekran parlaklığını kısar cihaz soğumaya başlarsa geri haline döner merak etme.

Cevap için teşekkür ederim hocam ama öyle olmadı. Saniyelik yüzde 10'lara düştü düzeltmek için paneli kaldırdım zaten Full'dü parlaklık ekrana tıklar tıklamaz düzeldi saçma geldiği için sordum.

Yazılımsal olabilir eğer yazılımsal değilse anakart ya da ekran da bir sorun olabilir 2.el mi almıştınız? Sıfır mı?
0 Cihaz hocam hacklenmek ile ilgisi var mıdır?

Cevap için teşekkür ederim hocam ama öyle olmadı. Saniyelik yüzde 10'lara düştü düzeltmek için paneli kaldırdım zaten Full'dü parlaklık ekrana tıklar tıklamaz düzeldi saçma geldiği için sordum.

0 Cihaz hocam hacklenmek ile ilgisi var mıdır?
Merak etmeyin hackleme gibi işlemler zor anca Wi-Fi kanal trafiğine girip cihazınıza erişim sağlaması gerekir Tabikide Apple’ın güvenlik duvarından geçmeyi başarabilirse🤠 bi sıkıntı olmaz genelde telefon ısındığı zaman yapar endişe duymanıza gerektirecek bir şey yok.iPhone normaldir ısınması.

Merhaba dostum otomatik parlaklık veya yazılımdan herhangi gibi bir sıkıntı yok otomatik parlaklık Sadece Face ID sensörü ile ışık ortamına göre gözüne ışık yayılımı yapıyor senin dediğin olay ışıklı bir ortamda birden ekran paneli ışığı kısıyor onun nedeninde cihazın ısınmasıdır işlemci ısınıp ekranın arka kısmındaki metal parçayı ısıtır ve sensörü aktif eder bu durumdada iPhone telefonlar Ekrana herhangi bir zarar gelmesinin önüne geçmek için Ekran parlaklığını %20 %30'a kadar indirir cihaz ne kadar ısınırsa yavaş yavaş ekran parlaklığını kısar cihaz soğumaya başlarsa geri haline döner merak etme

Hocam peki bu durum engellenemez mi ya çok can sıkıcı. Her şarja taktığımda otomatik parlaklık düşüyor ısınmaktan ahahaha

Hocam peki bu durum engellenemez mi ya çok can sıkıcı. Her şarja taktığımda otomatik parlaklık düşüyor ısınmaktan ahahaha
Maalesef hocam Bende çok isterdim ama maalesef Yapılmıyor cihazın soğuması gerekiyor veya çok şarjda kullanıyorsanız telefon fanları var Black Shark Falan var onlarla telefonu soğutup ekran parlaklığı daha kısmaz cihaz.iPhone iyi güzelsinde be artık Şu ısınmaya çözüm bul be bizi bitirdin be apple

Geri
Yukarı