iPhone 11 pil sağlığı %1 düştü

furkanbeyefendi

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, IP11 cihazımın pil sağlığı bugün %1 düştü ve şu an 96 pil sağlığım cihaz 8-9 aylık sizce normal mi?%20-80 arasında tutmaya özen gösterdim 80 üstüne çıkardım. Neden böyle oldu anlamıyorum. Sizce normal mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aman diyeceğim çokta önemli değil takılmayın, aynı iPhone 11 bende de %89 gösteriyordu geçen ay ama suan %91 diyecektim bakayım dedim %92 olmuş (yani rahat olun en nihayetinde kalibrasyonla da alakalı bir durum pil sağlığı, çok düşmediği sürece sorun olmaz).

Normal. iPhone 12 cihazım 10 aylık. Pil sağlığı 96.
iPhone 11 kullanan arkadaşlarım cihaz 4-5 ay anca olmasına rağmen 95'e kadar düşürdüler.
Not: 2 gündür 96 olan pil sağlığım şu an 95 gösteriyor.

Merhaba, IP11 cihazımın pil sağlığı bugün %1 düştü ve şu an 96 pil sağlığım cihaz 8-9 aylık sizce normal mi?%20-80 arasında tutmaya özen gösterdim 80 üstüne çıkardım. Neden böyle oldu anlamıyorum. Sizce normal mi?

Telefonun çok ısınmamasını sağlayın bir de sarjı %100 yapmayın yeter. 9 aylık iPhone 12 cıhazımın pil sağlığı %98. arada oyun falanda oynuyorum ısınıyor doğrudur ama 1 2 maç girip çıkıyorum uzun süreli kalırsam pil sağlığı düşer.

Yeni konular

Geri
Yukarı