iPhone 11 Pro mu iPhone 12 mini mi?

ColdCristall

Hectopat
Elimde iPhone 11 var fakat LCD ekrana alisamadim. Sizce hangisini tercih etmeliyim?
Bataryasi iyi olarak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Batarya konusunda mini seni tatmin etmeyecektir. 12 mini dense ekran için değiştirmek istiyorsan 12 e geçebilirsin.

12 Mini'nin bataryası hakkında sadece rakam okumayı bilen insanlar yüzünden piyasa da aşırı saçma bir ön yargı var.
OLED ekran sayesinde karanlık modda neredeyse bütün rakiplerinden daha dayanıklı bir bataryası var ama 6 ay 12 mini kullanmış biri olarak küçük ekran bence tahammül edilecek bir şey değil. Seveni vardır o ayrı.

Hocam ekran bir yana, kaba bir telefon 11 12 icin bütçem yok şu anda ya 11 Pro'ya da 12 mini yurtdisindayim
11 den 11 pro geçmen mantıklı olmaz. 12 mini ekran , işlemci konusunda iyi fakat ekran ufak ve batarya konusunda yetersiz kalabilir . Tercihinizi bu minimalde değerlendirerek yapabilirsiniz.

11'den 11 Pro geçmen mantıklı olmaz. 12 mini ekran, işlemci konusunda iyi fakat ekran ufak ve batarya konusunda yetersiz kalabilir. Tercihinizi bu minimalde değerlendirerek yapabilirsiniz.

Hocam 11'in uzerine 90 € vererek geçeceğim. 11 Pro'ya üste 40-50 € daha atarsam 12 mini alabilirim. Ekran ve bataryası bir nevi düşündürüyor

12 mini deneyimlemiş olarak diyorum. Sakın almayın , fazla küçük ve bu küçüklük rahatsız ediyor , gözünüz ağrıyabilir. 11 Pro daha mantıklı olur. 12 mini sizi şarz konusundada tatmin etmez, 11 Pro daha mantıklı bir seçim.

12 mini deneyimlemiş olarak diyorum. Sakın almayın , fazla küçük ve bu küçüklük rahatsız ediyor , gözünüz ağrıyabilir. 11 Pro daha mantıklı olur. 12 mini sizi şarz konusundada tatmin etmez, 11 Pro daha mantıklı bir seçim.
Katılıyorum, 5.4 ekran boyutuna sahip olsa bile İphone 7 gibi bir telefonun yanında bile küçük kalıyor ve bu rahatsız ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı