iPhone 11 Pro vs iPhone 12 vs iPhone 12 Pro

Yaklaşık 2 saat fazla ekran süresi veriyor ama oyun kısmına gelince 11 serisi daha çok dayanıyor.Eki Görüntüle 755187

Pek oyun oynayan biri değilim telefonda hocam, oynadığım oyunlar da çerezlik diyebileceğimiz, pek telefonu etkilemeyecek oyunlar. O yüzden 12 burada da gönlümü kazandı diyebilirim. :)

Kullandığınız cihaz gayet iyi ama yine de yenisini istiyorsanız 12’ye geçin.

Şu anlık ben de 12 diye düşünüyorum, siz değerli dostlarımın tavsiyeleriyle de kararımı şekillendireceğim hocam.

Formalhaut techno Solutions'ın yayınladığı rapora göre iPhone 12 Pro'nun bileşenleri telefonun toplam değerinin yüzde 27'sine mal oluyor. Bu, geçen yılki IPhone'lara göre yüzde 9, 1'lik bir artış anlamına geliyor. Parça fiyatındaki bu keskin artışın en büyük sorumlusunun ise 5G yongası olduğunu söyleyebiliriz. Rapora göre tek bir iPhone 12 Pro'nun bileşenleri 406 dolara (3200 TL) mal oluyor. Uzun lafın kısası iPhone 12 Pro, 11 proya göre daha F/P oluyor. Bu yüzden iPhone 12 Pro tavsiye ederim.

iPhone 12 Pro yerine yine 5G özelliği bulunan düz iPhone 12'yi alıp, kalan bütçe ile de elimde olan Apple Watch 5'i 6'ya yükseltmemi nasıl değerlendirirsiniz hocam? Çünkü iPhone 12 Pro'nun incelemelerime göre iPhone 12 ile arasında telefoto özellikli bir kamera ve parlaklık değeri fark yaratıyor. İncelemelerim bu şekilde, yanlışım varsa kusura bakmayın çok fazla araştırma fırsatı bulamadım, o yüzden sizlerden tavsiye almak istedim.

Geri
Yukarı