Çözüldü iPhone 11 Turkcell Pasaj'da 10.650TL olarak gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

erkamxrq

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: Asus Geforce Gtx 1660
İşlemci: Amd Ryzen 5 2600
Anakart: Asus B450M-K
Ram: Crucial Ballistix 8GB 3000Mhz CL15 Sport - G-Skill Ripjaws 8GB 3000Mhz CL16
SSD: Crucial BX500 480GB - PNY C3030 500GB M.2
Merhaba Instagram'da gezerken karşıma Turkcell pasajın reklamı çıktı babalar gününe özel indirim var diye tıkladım ve bu fiyatı gördüm. Hemen Turkcell kullanıcısı olan annemi aradım onda fiyat ne gözüküyor diye ve 10.000TL nakit ve 7.000TL'de faturaya yansıtılacağının gözüktüğünü söyledi. Neden böyledir acaba? Bende hiç faturaya yansıtılacak gibi bir şey gözükmüyordu. Yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm
Benim de telefonumda böyle gözüküyor. Ancak PC'de göremedim aynı fiyatı sanırım bir dolandırıcılık var çünkü stok mu bitti diye acaba bakmak için sayfayı 2 3 kez yeniledim ama fiyat hala 10 bindi.

Domain hiç Turkcell'inkine benzemiyor. Dolandırıcı %90.
Merhaba Instagram'da gezerken karşıma Turkcell pasajın reklamı çıktı babalar gününe özel indirim var diye tıkladım ve bu fiyatı gördüm. Hemen Turkcell kullanıcısı olan annemi aradım onda fiyat ne gözüküyor diye ve 10.000TL nakit ve 7.000TL'de faturaya yansıtılacağının gözüktüğünü söyledi. Neden böyledir acaba? Bende hiç faturaya yansıtılacak gibi bir şey gözükmüyordu. Yardımcı olursanız sevinirim.
Pasaj yenilenmiş telefonlar satıyor. Yenilenmiş adı altında 2.el cihaz olabilir mi? Eğer sıfır ise kaçırılmamalı.

Kendim kontrol ettim göremedim. 17k civarındaydı.

Benim de telefonumda böyle gözüküyor. Ancak PC'de göremedim aynı fiyatı sanırım bir dolandırıcılık var çünkü stok mu bitti diye acaba bakmak için sayfayı 2 3 kez yeniledim ama fiyat hala 10 bindi.

Dosya Ekleri

• IMG_6313.jpeg
    IMG_6313.jpeg
    55,5 KB · Görüntüleme: 179

Domain hiç Turkcell'inkine benzemiyor. Dolandırıcı %90.

Çözüm
Benim de telefonumda böyle gözüküyor. Ancak PC'de göremedim aynı fiyatı sanırım bir dolandırıcılık var çünkü stok mu bitti diye acaba bakmak için sayfayı 2 3 kez yeniledim ama fiyat hala 10bindi.

Baktığınız site resmi Turkcell sitesi değil hocam.

Resmi site:

Geri
Yukarı