iPhone 11 vs 12 vs 13 vs S20 serisi

Mümkünse iPhone 13 değilse S23 diğerleri alınmaz gadaşım.

Burada birine yazıksa bir telefonu lüks olarak görmeye sebep hale getirenlere yazık.

Son düzenleyen: Moderatör:

Öncelikle babamda iphone 11 bende s23 var evet çıkış tarihleri çok farklı ama fiyatları Yakın ve net olarak şunu söyleyebilirim 25 bin tl yi iphone 11 e vermek aşırı mantıksız iphone 11 in ekranı annemdeki redmi note 8 prodan bile kötü 720 p olduğundan net değil arada takılmalar oluyor kamera iyi ama bi s23 değil s23 şuan en iyi fp telefon kamera gerçekten iyi 30x zoom eğlenceli ekran çok kaliteli kasa çok kaliteli hoparlörü bile kaliteli kullanırken iyi hissettiriyor birde performansı var 3 aydır kullanıyorum ve 120 hertz ekran daha bir kere takılmadı 120 fps cod oynuyorum saatlerce bana mısın demiyor şarjı çok yoğun dahi kullansam güç tasarruf modunda bir günü çıkarıyor kısacası bu telefon olmuş.

Kesinlikle S23 almalısın. Kamera konusunda, performans konusunda ve ekran konusunda iPhone 13'ü yok ediyor. Zaten 14 serisinin rakibi. 1 ay sonra kasar diyenler S serisi kullanmamıştır. Eğer para biriktirebilirsen uzun ömürlü olması için S24 al ama S23 ile aman aman bir farkı yok.

Ben Redmi Note 8'den geçtim bu cihaza ekran olarak gördüğünüz değerler önemli olsa da bir sürü faktör var yazımın ekran değerlendirmesi bölümünde bu durumu belirttim ekranda çözünürlük anlamında bir sıkıntı yok benim şahsi kanaatimce, ekran değerlendirmesi kısmında bıraktığım linkteki konuyu incelerseniz demek istediğim şeyi anlarsınız, bu tarz şeyler genel olarak tercih meselesi ben IOS'un o verdiği rahatlığı sevdiğimden tercih ediyorum.

Artık bu devirde de iPhone 11 alan tamamen elma sevdalısıdır hiçbir açıklaması yok bunun S23e para yetiyorsa alın yetmiyorsa S23FE A54 falan tercih edin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…