iPhone 11 vs iPhone 12

Iphone SE ekran ve bataryadan eleniyor. Diğer dediğiniz telefonlarda 2. ele girdiği için eleniyor benim için, telefonda 2.ele çok güvenmiyorum.
Evet bence de mantıklı.

11 kullanıcısıyım. Daha güncel olması senin için önemliyse 12 almalısın. Ama yok saydıklarını yapmıyorsan zaten 11 seni hiç üzmez.

iPhone 11 al boş yere 12'ye para verme. Bu arada senin işini iPhone 8 Plus da görür.

Piyasada 8 Plus 0 bulmak çok zor. Bulunsa da fiyatları neredeyse 11'e yakın. 11 almak daha mantıklı seçim olur bence.

iPhone 11 ve 12 arasındaki fiyat farkına değer mi? Şu an Android kullanıcısıyım. Çok sık oyun oynamam, video, fotoğraf çok çekmem. iPhone 11 keşke 12 alsaydım dedirtir mi?
iPhone 11 liquid retina ekran kullanıyor, iPhone 12 OLED ekran kullanıyor. Kamerada, işlem gücünde ve grafik yongasında ciddi iyileştirmeler var. Yeni mıknatıs sayesinde kablosuz şarjı ve çeşitli aksesuarları daha aktif kullanabiliyorsunuz. Ama fazladan paranız yoksa, çok işlem gücü gerektiren işlem yapmıyorsanız, fazla fotoğraf çekmiyorsanız anlamı yok. OLED ekran belki ilgi çekici olabilir.

Şu anda da IPS LCD bir android kullanıyorum henüz iki telefonu detaylı ve canlı göremedim ama en azından benim için çok fark olacağını düşünmüyorum. Ve dediğin 11+watch 6 + airpods kombinasyonu çok mantıklı teşekkürler.
Eki Görüntüle 984780

Bu fiyata güzel bir sistem toplayın yeter.
Şu an gayet yeterli bir sistemim var teşekkürler.

Ben 20 günlük MediaMarkt garantili, çiziksiz Watch 6 44'ü 2800₺'ye aldım. Bence 2. el almak daha mantıklı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…