iPhone 11'e beta profile yüklenmiyor

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Sigortacı
Herkese merhaba,

iPhone 11 telefonuma beta Profile'dan profil indirip iOS 17 beta sürümünü kullanacağım ama profili indirim yükle diyorum. Telefonu yeniden başlatmamı istiyor. Yeniden başlattıktan sonra ne iOS 17'yi görüyorum ne de indirdiğim profil gözüküyor. Yardımcı olur musunuz? Otomatik güncelleme açıktı kapatıp tekrar denedim yine aynı sorun mevcut.

Herkese merhaba,

iPhone 11 telefonuma beta Profile'dan profil indirip iOS 17 beta sürümünü kullanacağım ama profili indirim yükle diyorum. Telefonu yeniden başlatmamı istiyor. Yeniden başlattıktan sonra ne iOS 17'yi görüyorum ne de indirdiğim profil gözüküyor. Yardımcı olur musunuz? Otomatik güncelleme açıktı kapatıp tekrar denedim yine aynı sorun mevcut.

iOS 17 de profil indirilmez ben önce iOS 16.6 geliştirici betasını yükledim sonra "Apple Developer" uygulamasını indirdim ve Apple kimliğimle giriş yaptım sonra telefonu yeniden başlatıp ayarlara oradan genele oradan da yazılım güncellemeye girdim ve beta güncellemeleri diye bir seçenek çıktı oradan iOS 17 geliştirici betası seçeneğini seçtim ve yükledim. Benimki İOS 16.3 idi sizinki İOS 16.5 ise 16.6 profilini yüklemene gerek kalmayabilir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı