iPhone 11'e geçmek mantıklı mı?

stiçç98

Picopat
Daha fazla  
Samsung ailesinden S serisi telefon kullanmaktayim 6 aydır.
İleride kullandığım cihazın 2. el piyasada düşük bütçeyle gideceğini biliyorum, iPhone'ların 2. el piyasaları bile neredeyse değerini hayli hayli koruyor sizce iPhone 11 geçmek mantıklı mı olur? Fikirleriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi s cihazını kullanıyorsun bilmiyorum ama dediğin gibi IPhone'nun değeri düşmüyor ekranın küçük olmasını dert etmiyorsan 12 mini de düşünebilirsin 11'e göre daha iyi OLED ekran ve birkaç artısı daha var.

Hangi s cihazını kullanıyorsun bilmiyorum ama dediğin gibi IPhone'nun değeri düşmüyor ekranın küçük olmasını dert etmiyorsan 12 mini de düşünebilirsin 11'e göre daha iyi OLED ekran ve birkaç artısı daha var.
Hocam kullandığım cihaz iphone 11 veya üstüyle batarya yarışında eleniyor.
12 mini düşünmüyorum hocam mini olması sıkıntı Ha telefon 12 ailesinden ona lafım yok 😊
Yani alınabilir bu zamanda alınabilecek en uygun iPhone o bana göre.
Hocam Android güzel ama exnos işlemcili olması da korkutuyor beni şu an ısınmıyor ama ileride sorun çıkarır diye düşünüyorum ağır yük altında.

Geçebilirsiniz. Bence dediğiniz gibi S20 değeri düşecek ki öyle olur hep. 11 alırsanız daha uzun süreli bir kullanım sağlar ve ilerleyen yıllarda da değerini kaybetmez. İlk başlarda ekranı belki kalitesiz gelebilir fakat ben performansı daha önde tuttuğum için bişey diyemiyorum.

Geçebilirsiniz. Bence dediğiniz gibi S20 değeri düşecek ki öyle olur hep. 11 alırsanız daha uzun süreli bir kullanım sağlar ve ilerleyen yıllarda da değerini kaybetmez. İlk başlarda ekranı belki kalitesiz gelebilir fakat ben performansı daha önde tuttuğum için bir şey diyemiyorum.

Teşekkürler hocam gönül ister ki ne düşünüyorsun en son çıkanı al kullan malum fiyatlar yüzünden böyle kıyasa düşüyoruz...

Memnunsan geçmene gerek yok.

Hocam cihazdan memnunum ama ilerisini de düşünmek adına konu açtım. Çünkü 2. el piyasasına baktığımda IPhone'larda daha fazla alıcı oluyor mesela 0 ürün olarak bir alışveriş sitesinden bakacak olursak Android'in 500 800 değerlendirmesi mevcutken Apple'in değerlendirmesi daha fazla yani değerlendirme dışında satış adedi Android'in fazla diyelim ama insanlar değerlendirme yapmaya Apple kullanıcıları kadar istekli değil.
Bu ekonomiyle şaka gibi geliyor yazınca ama durum gerçekten böyle.

Geri
Yukarı