iPhone 12 için kılıf önerisi

jhnnwman

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,

Bir yakınım iPhone 12 model telefonu için kılıf arıyor. Marka olarak Spigen vs biliyorum ancak direk önerdiğiniz kılıfın linkini atmanız daha yardımcı olacaktır. Son zamanlarda kameranın kenarında bir renk atması fark ettik bu yüzden kamera etrafını çevreleyen ve koruyan bir kılıf arıyoruz. Varsa marka ve model önerilerinizi bekliyorum. Bütçe belirtmeyeceğim çünkü önereceğiniz tüm modelleri görüp ona göre karar vermek istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

1 seneyi aşkındır kullandığım kılıf. Kamera için ekstra jelatin tarzı taktırdım onunla koruyorum. Kılıf sağlam ve film izlerken bayaa rahat ettiriyor. Kilit ve ses tuşlarına basma hissiyatı çok iyi ve hassas. Fiyatını hakeden sağlam kılıflardan. Aşırı kaba bir kılıf değil gözünüzü korkutmasın.

Spigen Apple iPhone 12 / iPhone 12 Pro Kılıf Slim Armor Gunmetal - ACS01524 https://www.amazon.com.tr/dp/B08BGCJFS9?ref_=cm_sw_r_apin_dp_6E3HQ0VVM7BRVVDDW5KZ

Ya hocam aslında biraz kafam karışık. Şu lens koruyucu olanlar var ama o da kameranın olayını bitiriyor diyorlar. Sakın ondan alma vs dediler. Ben de etrafını saran silikon bir kılıf mı alsam diye düşündüm. Öyle bir model arıyorum açıkçası. Kamera için taktırdığınız jelatin görüntü kalitesinde herhangi bir bozulmaya sebep oluyor mu? Bu arada cevabınız için teşekkürler.

Yok hocam kılıfı aldığım zaman bunuda almıştım o zamandan beridir takılı ve fotoğraf çekiminde bir zarar görmedim. Rahatsız olsaydım sökerdim çoktan. Hem telefonu koruyorum hem de riski azaltıyorum. Zaman geçince telefonu satarken sorunsuz şekilde satacağım için değeri yüksrk oluyor o yüzden bütün bu korumalar 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı