iPhone 12 Kaç Sene Gider?

Gerçekten tam fanboyum baksana altta ne yazmışım.
Gidip S22 Ultraya kasıyor da demeyecek kadar bilgiliyim.

OKU! :
Baya bilgilisin benden iyi bilirsin de telefonu incelemelerde değil de realde bakmanı tavsiye ederim hahahfjakjwflkjn

Android telefonlarla karıştırdınız sanırım hocam.

Peki 4 yıllık Samsung S8+ neden kasıyor ?
Her firma bir süre sonra planlı eskitme yapar. kapital sistemin parçasıdır bu. Apple davası var bu konuda biliyorsunuz...

Her firma bir süre sonra planlı eskitme yapar. kapital sistemin parçasıdır bu. Apple davası var bu konuda biliyorsunuz...
Hocam tamam da peki 6 yıllık iPhone 7 nasıl halen kasmadan çalışıyor ? iPhone 6'lar bile doğru dürüst çalışıyor. Samsung ve iPhone'un kasma planını aynı kefende karşılaştırmayalım bence. Çünkü Apple cihazlarına çok daha uzun güncelleme desteği veriyor.

hahasjhfaskjh iphone kullanıyorum. Ayrıca androidde bilgilerin sızarsa ağlama sonra. 3 telefonlu ağır iş adamı

Ben fanboy değilim. Gider iPhone alırım o zaman ne olacak kullanıcı benim. markalar beni yönetmiyor. Ben tercih yapıyorum.

Hocam ilk yazdığım mesajı okuyun 1. sayfaya gidip orada cevabını verdim.
Ayrıca tavrınız için teşekkürler. Aile terbiyesi aldığınız çok belli hocam. @OnePC

Hocam ilk yazdığım mesajı okuyun 1. sayfaya gidip orada cevabını verdim.
Ayrıca tavrınız için teşekkürler. Aile terbiyesi aldığınız çok belli hocam. @OnePC
Çok yanlış anladınız beni hocam. Size yanlışlık ettiysem özür dilerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…