iPhone 12 kılıf tavsiyesi

Hocam spigen markasını kullanıyorum yıllardır. Yaklaşık 1.5 senedir de iphone 12 telefonumda aşağıda bıraktığım kılıfı kullanıyorum. Aşırı memnunum kamera içinde ekstra jelatin şeklinde aldım. Kılıf güzel ve sağlam telefonum mavi olduğu için kılıfında rengi mavi ve uyumlu. Link örnek şeklinde bıraktım eğer telefonunuz maviyse aynı model mavisi de mevcut alabilirsiniz. Film izlerken aparatıda mevcut. Ayrıca en dikkat ettiğim konu kilit ve ses tuşlarına basma hassasiyetinin yumuşak olması ve bu kılıfta mevcut o yüzden tavsiye ederim.
Edit : siyah beyaz olarak istediğinizi sonradan gördüm siyahı mevcutmuş bakabilirsiniz.

Spigen Apple iPhone 12 / iPhone 12 Pro Kılıf Slim Armor Gunmetal - ACS01524 https://www.amazon.com.tr/dp/B08BGCJFS9?ref_=cm_sw_r_apin_dp_4P2K8XCJMWG70FWRF5TH

Bu kılıf gayet kullanışlı memnunum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_6.png
    Screenshot_6.png
    148,6 KB · Görüntüleme: 29
Hocam Spigen markasını kullanıyorum yıllardır. Yaklaşık 1.5 senedir de iPhone 12 telefonumda aşağıda bıraktığım kılıfı kullanıyorum. Aşırı memnunum kamera içinde ekstra jelatin şeklinde aldım. Kılıf güzel ve sağlam telefonum mavi olduğu için kılıfında rengi mavi ve uyumlu. Link örnek şeklinde bıraktım eğer telefonunuz maviyse aynı model mavisi de mevcut alabilirsiniz. Film izlerken aparatıda mevcut. Ayrıca en dikkat ettiğim konu kilit ve ses tuşlarına basma hassasiyetinin yumuşak olması ve bu kılıfta mevcut o yüzden tavsiye ederim.
Edit: Siyah beyaz olarak istediğinizi sonradan gördüm siyahı mevcutmuş bakabilirsiniz.

Spigen Apple iPhone 12 / iPhone 12 Pro kılıf Slim Armor gunmetal - ACS01524 Amazon.com.tr

Öneriniz için teşekkür ederim ama kılıfın tasarımını beğendiğimi söyleyemem.

Kameranın lenslerini kapatan kılıflardan almayın kamera performansını çok düşüyor zaten safir cam kolay kolay bir şey olmaz.

Dış kısmı sade kamera kısmı koruyuculu olarak kast ettiğim fotoğraftakine benzer eğer bulamazsam muhtemelen sizin önerinizi tercih edeceğim.

1E1BD9E8-4947-4991-8630-7B3C9759FE0E.jpeg

Bu kılıf gayet kullanışlı memnunum.

Böyle kamera kısmı açılıp kapanabilen bir kılıf halihazırda elimde mevcut bu sebeple farklılık olsun istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı