iPhone 12 mini vs Samsung S21 vs iPhone 11

Baran30

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Antalya/Turkey
Merhabalar. Yeni bir telefon alacağım ve bu üç model arasında kaldım sizce hangisini tercih etmeliyim neden?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsinin kendine göre özellikleri farklı, ben olsam S21'i işlemciden direkt eleyip bataryadan da dolayı 11 alırdım. Hem 1000₺ cebimde kalırdı hem de batarya daha iyi, hız olarak aradaki farkı anlayamazsın ki zaten 11'deki de bayağı güçlü bir işlemci. Ne istediğine bağlı...

Küçük telefon sevmeme gibi bir sıkıntınız yoksa 12 mini öneririm incelemesini bırakıyorum isterseniz izleyebilirsiniz. iPhonedo çok iyi kanaldır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Günlük kullanıcıyım kamera ve ekran önemli diyorsan S21. Performans önemli oyun oynarım diyorsan iPhone 12 Mini. Oyun oynarım ama küçük ekran sevmem ve lcd rahatsız etmez diyorsan iPhone 11. Bu daha çok senin ne istediğine göre değişen bir seçim hepsinin farklı özellikleri öne çıkıyor.

Ben olsam düşünmeden 12 Mini alırdım. Şarj konusunda diğerleri kadar memnun etmez kesinlikle. Ancak telefonu sürekli kullanmıyorsanız, temel işleri görmesi için alıyorsanız alıp yıllarca kullanabilirsiniz.

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Eğer fiyatı artmasa 12 mini almaya karar verdim günlük kullanıcıyım ekran boyutu o kadar önemli değil yanımda çoğu zaman laptop oluyor fiyat artarsa da 11 alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı