IPhone 12 Mini'de Instagram hikayeleri ve WhatsApp profil fotoğrafları bulanık

Swepoi

Centipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. 12 mini aldım 2 gün önce telefon harika bir telefon kalitesi çözünürlüğü efsane fakat Instagram'da story izlerken Wp'da birilerinin profil resmine bakarken bulanık kötü kalitede çıkıyor. Eski telefonum J7 Prime ile aynılarına bakıyorum orada sorun yok. Daha iyi bir görüntü sunuyor telefon :D

Bunun sebebi nedir acaba? (telefonum TR cihazı IMEI sorgulattığımda sıkıntı yok)

Selam arkadaşlar. 12 mini aldım 2 gün önce telefon harika bir telefon kalitesi çözünürlüğü efsane fakat Instagram'da story izlerken Wp'da birilerinin profil resmine bakarken bulanık kötü kalitede çıkıyor. Eski telefonum J7 Prime ile aynılarına bakıyorum orada sorun yok. Daha iyi bir görüntü sunuyor telefon :D

Bunun sebebi nedir acaba? (telefonum TR cihazı IMEI sorgulattığımda sıkıntı yok)
Sanırım resimleri yüklemiyor.

Uygulamaların veri kullanımı ayarlarını bakmışsınızdır umarım. Diğer türlü internetiniz yavaş ise ilkten bulanık oluyor biraz bekleyince kendiliğinden netleşiyor.

Veri tasarrufu açık değil, internetim yavaş değil 35Mbps bir profil fotoğrafı yüklüycek alt tarafı gayet okey. Bekleyince de olmuyor öyle kalıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı