iPhone 12 Pro Max arka cam nerede değiştirilir?

Kamera camı hasarlı olmasa değiştirmem şimdi sordum birkaç yere cam fiyatına 2500 bin dediler güvenemiyorum diğer türlü kasa 26bin TL o paraları hayatta vermem giderim telefonu değiştiririm daha iyi.
Hocam dediğim gibi arka camı değiştirtin. Kamera camının kırık olması kötü çünkü eğer kameralar hava alırsa lekelenmeye başlarlar.

Camı eliyle sökecek, anakartın üzerinde işlem yapacak birisine sakın verme. Anakartın sökülüp, değişip yapılması gerek. Güveneceğin bir yer bul.

Ama bu da NFC arızalarına vs. sebebiyet verebiliyor. Orijinal kasa değişimi en iyisi. Ama pahalı.

Evet camı eliyle sökecek herhangi bir sıkıntı olmaz çok yaptım bu işlemleri orijinal gibi olmaz ama ona yakın yaparım dedi tamirci.

Hocam dediğim gibi arka camı değiştirtin. Kamera camının kırık olması kötü çünkü eğer kameralar hava alırsa lekelenmeye başlarlar.

Peki camı değiştireceğim bu işlemi güzel işçilik yapan bir tamirci bulmak sıkıntı direkt olarak FPPRO'ya gönderecektim onlarda biz yapmıyoruz kasayı değiştiricez dediler 10bin lira fiyat verdiler yine bu paralar verilmez bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı