iPhone 12 Pro Max pil sağlığının bir ayda %5 azalması normal mi?

BilinErenMeyen

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Ben 12 Pro Max kullanıyorum ve 2021 Aralık'ta aldığım telefonun Eylül'den itibaren pil sağlığı çatır çutur gitti, bir ayda %5 indi.

Bence normal değil. Apple destek ile görüşün. Şu an pil sağlığı ne kadar?

Kullanımınızdan dolayı olmadığına eminseniz Apple ile konuşun, sorunlu olabilir cihaz. Şarjda kullanmayıp çok sıcak veya soğuk ortamda tutmuyorsanız böyle bir düşüş normal değil.

Kullanımınızdan dolayı olmadığına eminseniz Apple ile konuşun, sorunlu olabilir cihaz. Şarjda kullanmayıp çok sıcak veya soğuk ortamda tutmuyorsanız böyle bir düşüş normal değil.
Okadarda anormal değil ya. Ben ios 16 yapip pil sağlığı hemen %5 olan birini gördüm.

Merhaba. Ben 12 Pro Max kullanıyorum ve 2021 Aralık'ta aldığım telefonun eylül'den itibaren pil sağlığı çatır çutur gitti, bir ayda %5 indi.

Cihazı nasıl şarj ediyorsun? Şarj esnasında kullanıyor musun? Oyun oynuyor musun? Cihazda oyun oynamak batarya sağlığını etkiler. Şarj esnasında kullanmak olumsuz etkiler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…