iPhone 12 Pro ve Pro Max

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Apple yine Pro ve Max model cihazları da tanıttı. iPhone 12 Pro, Super Retina XDR ekran ile geliyor ve 6.1" boyutla gelecek. iPhone 12 Pro Max ise 6.7" ekranla gelecek.

Yeni Pro 12MP telefoto kamera ile gelecek:

iPhone 12 Pro kamera sistemi:

Son düzenleme:
En sevdiğim tasarımını getirmiş. Yan taraflarını 5/5S'e benzetmişler. Param olsa daha doğrusu uygun olsa kesinlikle alırdım. Maalesef yine uzaktan bakacağız.

Artık bu teknolojik gelişmelere heyecanlanacak kadar bile enerjimiz kalmadı. Tuvalet kağıdı veya bulaşık tableti indirimi için saatlerce indirim sayfası f5'liyor insanlarımız.

Normalde iPhone telefon sevmem ama bunu gerçekten niyeyse beğendim. Webtekno da okumuştum 6GB RAM falan olacakmış 4 üstüne çıkmıyordu sonunda 6.

@Under.nvid iPhone SE2020 modelinde 3GB RAM bulunuyordu ve android tarafında amiral katili olarak nitelendiriliyordu. (Kendi fiyat bandında.) Bir telefonu sırf RAM'i düşük diye eleştirmek iyi değil bence. Bu dünyada emin olduğum tek bir şey var.

Yazılım > Donanım

İkisi birbirine bağımlı fakat bence her zaman böyle .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…