iPhone 13 alınır mı?

yaklaşık 1 aydır iphone 13 kullanıyorum . eski telefonumdan sonra benim için devrim niteliğinde oldu. telefonun çok bir anlatılacak yanı yok çünkü onlarca video, yazı, makale var. önerir miyim tabii ki öneririm ancak fiyatını hak ediyor mu zannetmiyorum. fiyatını android telefonlara göre çok daha iyi korur ama merak etmeyin.

Bekleyin zaten çok kalmadı çıkmasına 14 çıkınca aralarında fiyat farkı çok olsa bile 13 artık bir eski nesil olduğu için fiyatı düşmüş olur fazladan para vermeye gerek yok.
13 size göre bir eski nesil, 13 kullanıyorsanız siz de yeni nesil çıktığında geçin o zaman.

Arkadaşlar yapmayın gözünüzü seveyim 6S kullananlar var hala. iPhone 13 de 4 sene kadar cayır cayır gider 6-7 sene sonunca anca kullanılmaz olur.

Xs alınır mı? Xr alınır mı? 11 alınır mı? Tarzında başlıklar ve sorular açılıyor hala. 13 cayır cayır mis gibi makine, şu dönemde 12 dahil alınan üst modellerin hiç biri üzmez.

Ucuz, pahalı; bunlar kişiye göre değişen kavramlar. Konu sahibi eğer alabiliyorsa 14 almalı.

1 TL fakir içinde ucuz, zengin için de

1 milyar tl fakir içinde pahalı, zengin için de. (Elon musk falan değilse)

iPhone 13 şu an 22,500 TL, iPhone 14 ise tahminimce 24,000 - 25,000 TL civarı olacaktır. Düz modeli için söylüyorum bu rakamı. Eğer bütçeniz uygunsa 14, yoksa 22,500 TL'ye düz 13. karar sizin.

Arkadaşlar yapmayın gözünüzü seveyim 6S kullananlar var hala. iPhone 13 de 4 sene kadar cayır cayır gider 6-7 sene sonunca anca kullanılmaz olur.

iPhone 13'ün 6-7 yıl sonra kullanılamaz olduğu cümlesi, ironi mi gerçek mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…