iPhone 13 beklemeye değer mi?

KRYPTON1X

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Telefon alacağım ama aklımda iPhone 12 Pro veya iPhone 12 var. iPhone 13 beklemeye değer mi?

Merhaba arkadaşlar. Telefon alacağım ama aklımda iPhone 12 Pro veya iPhone 12 var. iPhone 13 beklemeye değer mi?
Değmez. Paranızın bir kısmıyla yatırım yapsanız çok daha iyi olur aslında ama sizin isteğiniz. iPhone'da iyidir.

Peki 12 Pro mu almalıyım yoksa 12 Pro Max mi bilgisayarı aldım ekran kartını şu an için değiştirmeyi düşünmüyorum zaten fiyatlar düşmiycek gibi şu anlık kullandığım kart RTX 2080.

Peki 12 Pro mu almalıyım yoksa 12 Pro Max mi bilgisayarı aldım ekran kartını şu an için değiştirmeyi düşünmüyorum zaten fiyatlar düşmiycek gibi şu anlık kullandığım kart RTX 2080.
Ekran kartınız gayet iyi değiştirmeyin zaten şu devirde. 12 PRO MAX alabiliyorsanız şarj olarak daha iyidir bir de 5 kat fazla zoom olayı vardı sanırım.

Kredi kartımda 8 bin TL var ayrıca Vatan ve N11 Fibabanka 5600 TL kredim var telefonumu değiştirmem gerekiyor.
Ekran kartınız gayet iyi değiştirmeyin zaten şu devirde. 12 PRO MAX alabiliyorsanız şarj olarak daha iyidir bir de 5 kat fazla zoom olayı vardı sanırım.
Kredi kartımda 8 bin TL var ayrıca Vatan ve N11 Fibabanka 5600 TL kredim var telefonumu değiştirmem gerekiyor.

Son düzenleme:

Ekran olarak fazla büyük olduğu için kullanışlılık bakımından bence iPhone 12 Pro daha iyi. Tabi ki sizin tercihinize bağlı ancak bence ekran boyutu olarak çok büyük. Ondan dolayı Pro'u tercih ederdim ben.

13 çıkınca mı alayım Max modeli çok mu büyük hocam.
@MasterPiece hocam çok büyük mü ekranı ayrıyeten 13 çıktıktan sonra mı alayım fiyatı biraz düşer mi?
Ekran kartınız gayet iyi değiştirmeyin zaten şu devirde. 12 Pro Max alabiliyorsanız şarj olarak daha iyidir bir de 5 kat fazla Zoom olayı vardı sanırım.

@Schwerer Gustav hocamkredi kartımda 8 bin TL var ayrıca Vatan ve N11 Fibabanka 5600 TL kredim var telefonumu değiştirmem gerekiyor.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…