iPhone 13 beyaz renk sarı gibi

Ben de aynısını düşünmüştüm ilk başta ama sonra true tone özelliğinin açık olduğunu gördüm. Kapattım normal beyaz geldi. Sarımsı bir renkmiş gibi hissetmiyorum. Belki de uzun süredir bu telefonu kullandığımdandır

Demolar da gerçek cihazlardır. Üretim farklılıkları bulunmuyor. O yüzden doğru olanı yapmışsınız.

Evet OLED ekranlar bir miktar sarıdır ancak aynı iki cihaz arasında farklılık görüyorsanız elinizdeki cihaz sorunlu demektir.

iPhone 13 ekranına sarımtrak diyeni de siz de gördüm. iPhone 11 olsa anlarım. O sorun sadece sizde var. İade etmeniz iyi olmuş. Ben de ve birçok tanıdığım 13 kullananlar da böyle bir şikayet duymadım.

iPhone 13 kullanıyorum; LCD ekran özellikle beyaz renk kısmında biraz daha parlak gösterebilir yalnız iPhone 8'in ekranının daha güzel olduğunu söylemeniz gerçekten komik boşuna iade etmişsiniz telefonu.

iPhone X'ten beri üretilen OLED'lerin hepsinde Full parlaklıkta beyazlar sarı gibi gözüküyor. Bu OLED'lerin doğası gereği olan bir şey.
iPhone X ve iPhone 12 ile başladı OLED kullanımı. iPhone 11'de LCD var. Garip bir strateji.

iPhone 13'te siyahlar daha siyah OLED olduğundan dolayı. Başka iPhone 13'ler ile karşılaştırmak daha iyi olurdu.

Bende de öyle bir durum yok. Beyaz renk normal görünümde. Apple'a götürüp sordunuz mu hiç? Farklı bir şey olmasın.
Yok hayır daha 1 günlük cihazdı. Apple'a götürmektense iade etmeyi tercih ettim.

iPhone 13 kullanıyorum; LCD ekran özellikle beyaz renk kısmında biraz daha parlak gösterebilir yalnız iPhone 8'in ekranının daha güzel olduğunu söylemeniz gerçekten komik boşuna iade etmişsiniz telefonu.
Dostum yazdığımı okumadan neden buraya yorum yapıyorsun ki !

iPhone 13 ekranına sarımtrak diyeni de siz de gördüm. iPhone 11 olsa anlarım. O sorun sadece sizde var. İade etmeniz iyi olmuş. Ben de ve birçok tanıdığım 13 kullananlar da böyle bir şikayet duymadım.
Bu sorunu yaşayanlar var size denk gelmemiş keşke bana da denk gelmeseydi.

Her ne kadar bende olmuyor diyen arkadaşlar olsa da dikkatli bakmadıkları veya fark edemedikleri için olmuyor diyorlar, zaten aşırı bir sarı değil tam 90 dereceden bakınca hafif bir sarımtraklık gözüküyor.

Ayarlardan ekrana girip ekran modunu canlı yap. Alttaki ayarı da sıcaktan soğuğa getir.

iPhone 13 düz model değil de Pro modelini kullanıyorum yine de aynı panel olabilir.
Fakat panelde true tone özelliğini kapatıp denediğimde sizin dediğiniz sarımtrak görünümü olmadı sizin iade ettiğiniz cihazda sorun olabilir.

Aynı panel değil. Pro'da 120hz destekli panel var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…