iPhone 13 ekran koruyucu önerisi

Bir telefona 20 bin lira vermek ne kadar mantıklıysa bir ekran koruyucusuna 250-300 lira vermek de o kadar mantıklı. 250-300 lira verdim diye nasıl olsa bir şey olmaz o kadar para verdim mantığıyla ilerlemek çok saçma olur. Zaten her halükarda ekran önemli bir darbe alırsa kırılır, ekran koruyucunun amacı da telefonu olabildiğince az hasarla aldığı darbeden kurtarmaktır. Günümüz kur ve enflasyonunu düşündüğümüzde kaliteli bir ekran koruyucu için 250 lira vermekte çok da mantık aramamak lazım
Bir telefona 20 bin lira vermek ne kadar mantıklıysa bir ekran koruyucusuna 250-300 lira vermek de o kadar mantıklı. 250-300 lira verdim diye nasıl olsa bir şey olmaz o kadar para verdim mantığıyla ilerlemek çok saçma olur. Zaten her halükarda ekran önemli bir darbe alırsa kırılır, ekran koruyucunun amacı da telefonu olabildiğince az hasarla aldığı darbeden kurtarmaktır. Günümüz kur ve enflasyonunu düşündüğümüzde kaliteli bir ekran koruyucu için 250 lira vermekte çok da mantık aramamak lazım.
Bir telefona 20 bin lira vermek ne kadar mantıklıysa bir ekran koruyucusuna 250-300 lira vermek de o kadar mantıklı. 250-300 lira verdim diye nasıl olsa bir şey olmaz o kadar para verdim mantığıyla ilerlemek çok saçma olur. Zaten her halükarda ekran önemli bir darbe alırsa kırılır, ekran koruyucunun amacı da telefonu olabildiğince az hasarla aldığı darbeden kurtarmaktır. Günümüz kur ve enflasyonunu düşündüğümüzde kaliteli bir ekran koruyucu için 250 lira vermekte çok da mantık aramamak lazım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı