iPhone 13 ile iPhone 14 arasında güncelleme farkı var mı?

RAM de çok takılmıyorum öyle çok oyun oynayan birisi değilim ama 14'ün 1 yıl fazla güncelleme alması kafamı karıştırıyor

Evet bence de 14 1 yıl daha güncelleme alır ama 1 yıl daha güncelleme için + 7K vermeye değer mi?
Mesela o 7K ya AirPods alablirim

Evet bence de 14 1 yıl daha güncelleme alır ama 1 yıl daha güncelleme için + 7K vermeye değer mi?
Mesela o 7K ya AirPods alablirim

1 yıl destek vermesine 7 bin verilmez diyorsun yani.

Düşüncen için teşekkür ederim ama iOS telefona geçmek istiyorum.

Bende değmez diye düşünüyordum ama çok arada kaldım 1 yıl güncelleme olayına.

Özellikleri bakımından fark olmadığını biliyorum dostum ama güncelleme 14 1 yıl daha fazla alacak ona takılıyorum.

Çok güzel açıklamışsın teşekkür ederim.
Ama bu dediklerinin 7K ya değer olacağını mı düşünüyorsun?
Çok arada kaldım.

Hocam bence paranıza yazık etmeyin. S23 varken o cihazlar alınmaz. Sistemin dayatmasına uymayın. Daha çok paraya daha kötü bir telefon almayın. Kamerada özellikle de gece çekimlerinde S23 çok daha iyi. Ekran ve performans konusunda zaten açık ara daha iyi.

Son düzenleme:
RAM de çok takılmıyorum öyle çok oyun oynayan birisi değilim ama 14ün 1 yıl fazla güncelleme alması kafamı karıştırıyor

Evet bence de 14 1 yıl daha güncelleme alır ama 1 yıl daha güncelleme için + 7k vermeye değer mi?
Mesela o 7k ya airpods alablirim

Evet bence de 14 1 yıl daha güncelleme alır ama 1 yıl daha güncelleme için + 7k vermeye değer mi?
Mesela o 7k ya airpods alablirim

Düşüncen için Teşekkür ederim ama İOS telefona geçmek istiyorum.

Bende değmez diye düşünüyordum ama çok arada kaldım 1 yıl güncelleme olayına.

Özellikleri bakımından fark olmadığını biliyorum dostum ama güncelleme 14 1 yıl daha fazla alacak ona takılıyorum.

Çok güzel açıklamışsın teşekkür ederim.
Ama bu dediklerinin 7K ya değer olacağını mı düşünüyorsun?
Çok arada kaldım.
Ben olsam iPhone 13 alırdım, aradaki 7.000TL farka değecek bir şey yok.

Hocam bence paranıza yazık etmeyin. S23 varken o cihazlar alınmaz. Sistemin dayatmasına uymayın. Daha çok paraya daha kötü bir telefon almayın. Kamera'da özellikle de gece çekimlerin S23 çok daha iyi. Ekran ve performans konusunda zaten açık ara daha iyi.

Alacaksa S23 yerine o kadar para verdikten sonra S23 Plus alsın. Plus modeli mükemmel batarya performansı sunuyor.

Bence verilmez ben aldığımda 14 yoktu, olsa yine de almazdım. Kuzenim aldı 3-4 ay önce o aldığında vardı yine de 13 aldı, bana kalırsa 7 bin fark edecek özellik yok. Genelde Apple zaten 2 modelde bir büyük güncellemeler getiriyor, yani tahminen güzel güncelleme geleceği telefon 15 olur.

Geri
Yukarı