iPhone 13 iOS 16 şarj hızlı bitiyor

Daha fazla  
Geçenlerde iPhone 13 aldım aldığımda iOS 15 kuruluydu sonra iOS 16 yükledim ve sonrasında kullanmaya başladım telefonu şarjı 2 3 saat zor gidiyor oyun oynamadığım halde çoğunlukla Instagram TikTok gibi uygulamaları kullanıyorum pil sağlığı da 100 telefonu yurt dışından aldım bu sorun iOS 16'dan kaynaklı olabilir mi? Geri iOS 15'e çevirmeli miyim telefonu?

Çeviremezsiniz, SHSH kayıtları almadıysanız. Yazılımsal bir sorun, herkes yaşıyor. Düzelecektir. Size önerim, bir daha güncellerken SHSH kayıtları alın. Maksat istediğinizde eski sürüme dönebilesiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video işinize yarayabilir. İşlemciniz A14 olduğundan onu destekliyor mu emin değilim ancak A10 ve A12 de iş yapmıştı,

Geçenlerde iPhone 13 aldım aldığımda iOS 15 kuruluydu sonra iOS 16 yükledim ve sonrasında kullanmaya başladım telefonu şarjı 2 3 saat zor gidiyor oyun oynamadığım halde çoğunlukla Instagram TikTok gibi uygulamaları kullanıyorum pil sağlığı da 100 telefonu yurt dışından aldım bu sorun iOS 16'dan kaynaklı olabilir mi? Geri iOS 15'e çevirmeli miyim telefonu?
İmzalar kapalıyken düşürmezsiniz maalesef. Şu an yeni sürümü beklemek zorundasınız. Keşke sorsaydınız geçmeden önce.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video işinize yarayabilir. İşlemciniz A14 olduğundan onu destekliyor mu emin değilim ancak A10 ve A12 de iş yapmıştı,
Bu adamın videoları işe yarıyor ama denemeyin bence. Ne de olsa resmi olmayan bir yöntem. Üstelik cihazdan anlamayan biriyseniz telefonu çöp edebilirsiniz.

Bende telefonun bataryasının orijinal olmadığını düşünüyordum çünkü Apple'ın kendi sitesinden almadım ve iOS 16'nın böyle olması çok saçma değil mi Apple büyük bir marka bu tarz şeylerin olmaması gerekiyor bence. Yeni güncelleme ne zamana gelir? Bunun dışında IPad'ime iOS 16 yüklediğimde bayağı gözle görülür şekilde FPS düşüşü gördüm 60FPS aldığım oyunda FPS 17 20 arasına düşmüştü IPad'imi de iOS 15'e döndürmek istiyorum (iPad'imde A9 işlemci var) bu tarz işlerden pek anlamıyorum ve tabletim çok yeni olmadığı için tekrar güncelleme yaptığımda kötüleşirmi.

Son düzenleme:

iOS 16.2 pil konusunda sıkıntılı.16.5'ten önce pil olayının düzelmesi zor bir ihtimal.

Geri
Yukarı