iPhone 13 mini 25K'ya alınır mı?

İlk çıktığı günden beri kullanıyorum. Çok memnunum. Yine çıksın yine mini telefon alırım hatta daha ufağı çıksın onu alırım. Bi rahatlık varmış. Cepte yer tutmuyor, yere düşse hafif daha az yara alıyor, diğer modellerle aynı kaliteye sahip hızı vs aynı, kamerası aynı. Burda yurtdışı iphone 14 falan satıyorlar 27-28bin liraya almıyorum bilerek kütük gibi telefon.
Bataryası nasıl yetiyor size?

Büyük telefon sevmiyorum mini boyutları güzel geliyor.

Boyutunu sevdiysen alınır. Ben 12 mini kullanıyorum. Pili de oyun oynamazsan çok iyi gidiyor. Ama 1.90 olmama rağmen ellerim herkesten çok da büyük olmadığı için kısacası ellerimin boyutu çok da büyük olmamasına rağmen küçük geliyor. Yalnız keşke azıcık daha büyük 5.6 falan olsaydı. OLED ekran için 11 yerine tercih ettim. ben olsam 12 alırdım. aman aman fark yok.
Puanım 6/10.

Hayırlı olsun. 2 yıl olacak 12 mini kullanıyorum 14 serisinde mini çıkmadı ama umarım ben değiştireceğim sırada yeniden mini modeli üretirler iPhone 16-17 mini alırım normal modeller çok kaba geliyor küçük telefon daha rahat iyi ki almışım, zaten yıllardır keşke iPhone 5 kasasını tam ekran üretseler diyordum ilaç gibi geldi.

Bataryası nasıl yetiyor size?
İlk 6 ay 1 gün yetiyordu. Sabah 8 evden cıkış akşam 6 evdeyim. Yatana kadar da çok nadir takıyordum sarja. Şimdi 1 yıl falan oldu sanırım eve anca yetiştiriyor. İşim icabı telefonla da cok konusuyorum. Temmuz ağustos aylarında akşam 6da öğlen aradığım numara siliniyor o kadar çok. Hiç de sarj işini düşünmedim yani.

Apple'ın sitesinde şu an 25k ya satılıyor başka yerde bulmakta çok zor kullananlardan veya fikri olanlardan yorum alırsam sevinirim.

Ben bunu söyleyeyim belki fikrin değişir hocam ben laptop hariç KVK almayı önermiyorum Apple 3 kere farklı cihaz yolladım garantiye hem ücret aldılar hem de cihazımı rezil ettiler 3 tane cihaz Apple tamir bilmez ve garanti kapsamı olsa bile ücret talep eder bunu yapan tek ülkeyiz eğer iPhone almak istiyorsanız yurt dışı Apple bayisinden kaydı ile 12 Pro Max veya 13 Pro Max alabilirsiniz

Geri
Yukarı