iPhone 13 Mini telefon iOS 17.3'e yükseltilmeli mi?

Burak6263

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, iPhone 13 Mini'yi iOS 17.3'e güncellesem sorun olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim düşüncem şöyleki; alınan bir cihazın sürümü alındığı sürümde kalmalı, neden diye dersiniz birkaç defa cihazımda donmalar, kasılmalar olmaya başladı, eski sürümüne düşürmeyi başarınca bu kasılmalar gitti.

Benim düşüncem şöyleki; alınan bir cihazın sürümü alındığı sürümde kalmalı, neden diye dersiniz birkaç defa cihazımda donmalar, kasılmalar olmaya başladı, eski sürümüne düşürmeyi başarınca bu kasılmalar gitti.

Nasıl düşürdünüz?

Usta benim öbür konuya bakma şansın var mı anlıyorsan iPhone SE2020 şifresini unutmuştum öbür konuda hatanın fotoğrafını paylaşmıştım kimse cevap vermedi

Nasıl düşürdünüz?

Usta benim öbür konuya bakma şansın var mı anlıyorsan iPhone SE2020 şifresini unutmuştum öbür konuda hatanın fotoğrafını paylaşmıştım kimse cevap vermedi

İnternette videoları bulunuyor diye hatırlıyorum güncelleme alan telefon eski sürüme getirme adlı başlıkta videolar bulunur herhalde, pek bilmiyorum.

Tamam bakayım konunuza.

Nasıl düşürdünüz?

Konunuz nerede pek göremedim?

Nasıl düşürdünüz?
Iphone tarafında sürüm düşürme öyle kolay değil. Apple kapatabiliyor sürüm düşürmeleri, sadece belli dönemlerde bazı IOS sürümlerine düşürmeyi açıyor. Benim cihaz 14 PM, bende sorun oldu diye sende sorun olacak diye bir şey yok.

iPhone tarafında sürüm düşürme öyle kolay değil. Apple kapatabiliyor sürüm düşürmeleri, sadece belli dönemlerde bazı iOS sürümlerine düşürmeyi açıyor. Benim cihaz 14 PM, bende sorun oldu diye sende sorun olacak diye bir şey yok.

Katılıyorum Zaten Cihaz Android bir cihazdı.

İnternette videoları bulunuyor diye hatırlıyorum güncelleme alan telefon eski sürüme getirme adlı başlıkta videolar bulunur herhalde, pek bilmiyorum.

Tamam bakayım konunuza.

Etiketliyorum

Tamam bakayım konunuza.

Etiketledim

14 PM modeline yükledim, şarj daha az gidiyor gibi geldi açıkçası.

Yani daha mı hızlı bitiyor şarjı

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı