iPhone 13 verip S24+ alınır mı?

Emirhan5445

Decipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Aktif olarak 13 kullanmaktayım memnunum ve ilk iOS cihazım S24+ çıkış fiyatı 46000 olacağı söyleniyor. Üstüne makul bir fiyat ekleyerek alınır mı? O eskisi gibi uygulamalar arasında donma kasma yavaslama gıbı sorunlar meydana gelıyor mu?

13'ten S24+ modeline geçmeye değer.
Dâhâ güçlü kamera paketi ve grafik kartına geçiş yapacaksın.

Ama yine de beklemek lazım. GPU ve CPU incelemesi olmadan direkt atlamamak lazım.

O eskisi gibi uygulamalar arasında donma kasma yavaslama gıbı sorunlar meydana gelıyor mu?
O olaylar eskide kaldı. Yeni arayüz sürümünden ötürü basit yazılım hataları vardı ama bug fix yaması ile düzeltirler yakında.

Bana göre S24 serisi çok abartılı bir fiyattan çıktı. S23 serisinin yakın zamanda düşeceğini düşünüyorum. Bana göre alacaksanız S23 Ultra alın.

Değişim kampanyası ile iPhone 13 128 GB ise 13500 TL, 256 GB ise 11500 TL üste vererek Samsung shoptan alabilirsiniz. Ön siparişe özel orijinal kılıf, şarj standı gibi ek hediyeler de mevcut. Her konuda çok seviye atlamış olursunuz ben tavsiye ederim ama ikinci elinde Apple gibi değerli olmaz o handikapı aklınızda bulunsun. 7 yıl Android güncellemesi de alacak. Minimum sorunsuz 4-5 yıl kullanırsınız. Şuan ben S23 kullanıyorum ve çok memnunum.

Aktif olarak 13 kullanmaktayım memnunum ve ilk iOS cihazım S24+ çıkış fiyatı 46000 olacağı söyleniyor. Üstüne makul bir fiyat ekleyerek alınır mı? O eskisi gibi uygulamalar arasında donma kasma yavaslama gıbı sorunlar meydana gelıyor mu?

Alınabilir ama şu anda değil, Exynos 2400'ün ne olduğu belirsiz şu an, kasma donma hala var, eskisi kadar yok ama iOS gibi stabilde değil.

Mağazalara gelince 2 telefonlada fotoğraf çek, iPhone 13 muhtemelen daha iyi çekecektir sonra vazgeçersin zaten 😉

Geri
Yukarı