iPhone 13 vs. iPhone 13 mini

Timur58

Hectopat
Makaleler
1
iPhone 13 yoksa iPhone 13 mini mantıklı olur? Annem için alacağız doğum günü hediyesi için.

Boyut hariç aralarında fark yok. Mantıklı olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tarihi bu gün zannederek konuyu hortlattım kusura bakmayın. Yıla bakmamışım.

Bazıları daha kolay taşındığı, küçük olduğu için Mini tercih eder; bazıları da görme zorluğu çektiği veya çok fazla şey izlemek için kullandığı için büyük ekran tercih eder. Annenizin hangisini tercih edeceğine, hangisine ihtiyaç duyduğuna göre seçebilirsiniz.

13 mini aldım yaklaşık 5 6 gündür kullanıyorum oyuncak gibi ve bataryası iyi değil diyolardı gayet harika bir cihaz tek elle çok rahat kullanıyorum cebimde olduğunu hissetmiyorum bazen ve bataryası akşamdam akşama takıyorum %50 altına hiç düşmüyor 3 4 saati buluyor ekran süresi

şuan da 11 pro (5.8 inç) kullanmaktayım çok büyük telefon kullanmayı pek sevmiyorum 13 mü tercih etmeliyim mini mi

şuan da 11 pro (5.8 inç) kullanmaktayım çok büyük telefon kullanmayı pek sevmiyorum 13 mü tercih etmeliyim mini mi
Konuyu hortlatmışsınız (geçen sene aynı şekilde yazmıştım bu konuya ) ama 13'ün boyutu gayet ideal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…