iPhone 14 Plus vs iPhone 15

Zaten A70'in üstüne iPhone 8 Plus'a bile geçsen yükseltme yapmış oluyorsun, o yüzden çok da kafaya takmamak gerek :D
Tofaştan bmwye geciyorum evet

15 Pro kullanıyorum. Dediğim gibi ya Pro alın ya da standart versiyondan şaşmayın. Plus versiyon gerçekten tam Android hastalarını avlamak için çıkmış gibi. Kimse neden ve ne işe yarayacağını bilmiyor ama bazıları düşüyor. :D
Ya butcem daha fazla olsa pro isterdim:(

iPhone 14 Pro kullanan birisi olarak, artık Apple'ın müşterileriyle dalga geçtiğinin düşüncesindeyim. Sürekli yenilik adı altında getirdikleri şeyler, çoktan var olması gereken temel özelliklerdir.
Arkadaşlarımda Samsung ultralar var, kamera, Zoom, özellik, yapay zeka, her şey çok daha iyi. Elimdeki 14 Pro ile öylece kala kaldım. Bu yüzden Samsung almayı tercih ederim.
Tavsiyemde Samsung al.

Merhaba, benim 50bin TL'lik bir bütçem var ve bir iPhone almak istiyorum. Su an kullandigim telefon Samsung 2019 model a70. uzerine daha fazla ekleyip Pro alamam maalesef bütçem sadece bu kadar, sizce hangisini almalıyım? Veya baska hangi iPhone modeli alabilirim beni uzun bir sure goturecek sekilde?

İki cihaz arasında 15 ama benim sana tavsiyem daha ucuza yurt dışı 15 Pro alman istersen kullanım şeklini anlatabilirim.

Türkiye gibi berbat bir ülkede, yurt dışı bile artık imkansız hale geldi. Artık kafan rahat olsun diye ya parayı döküp yurt içi alacaksın, ya da hiç almayacaksın.

Yani şu anki sistemi değiştirmeseler aslında kullanılır 4+4 toplam 8 ay kullunıyorsun ama bu süre 4 ay olursa yurt dışı işi yatar kimse almaya kalkmaz bence.

Merhaba, benim 50bin TL'lik bir bütçem var ve bir iPhone almak istiyorum. Su an kullandigim telefon Samsung 2019 model a70. uzerine daha fazla ekleyip Pro alamam maalesef bütçem sadece bu kadar, sizce hangisini almalıyım? Veya baska hangi iPhone modeli alabilirim beni uzun bir sure goturecek sekilde?
boyut zevkine göre. bana ele sığan telefonlar daha güzel geliyor. eğer sende de öyleyse 15 al. Hem daha yeni. 14 Plus almak için tek derdinizin ekran boyutu olması lazım.

Amazon üzerinde S24 Ultra değişim kampanyası var bence mutlaka bir kontrol et iPhone 15 ile aynı fiyata gelebilir.

Geri
Yukarı