iPhone 14 Pro Max 1 yılda %89 pil sağlığı normal mi?

Gamerkingg

Decapat
Daha fazla  
Cihaz 14 Pro Max, alalı 1 yıl oldu. Pil sağlığı %89, çok hor kullanmıyorum, orta seviyede bir de hep ekran özelliği açık duruyor. Pil sağlığı normal mi?

Cihaz 14 Pro Max, alalı 1 yıl oldu. Pil sağlığı %89, çok hor kullanmıyorum, orta seviyede bir de hep ekran özelliği açık duruyor. Pil sağlığı normal mi?

Çok normal oyun falan da oynuyorsanız çok ama çok normal emin olabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanıma göre değişir. Yüzde kaça kadar ve kaça düştüğünde şarj ediyorsunuz? Şarj ederken kullanıyor musunuz? Bir sürü etken var. Benim kullanımıma göre 1 yılda %89 iyi değil.

İyi zaten bir müddet sonra pil sağlığı düşme ivmesi artacaktır, şu anlık 1 yıl için gayet iyi.

Kullanıma göre değişir. Yüzde kaça kadar ve kaça düştüğünde şarj ediyorsunuz? Şarj ederken kullanıyor musunuz? Bir sürü etken var. Benim kullanımıma göre 1 yılda %89 iyi değil.

Gayet iyi aslında hocam. Neden öyle dediniz ki? En ufak oyun bile pil sağlığının ayarlarıyla oynuyor.

Çok inmiyor telefonun şarjı hafta sonları oynuyorum. Şarj 30-35 düşünce şarja takıyorum. Aynı zamanda oyunda oynuyorum. Şarjda kullanmıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Geliyoruminceince Ben 1 yılın sonunda 15 Pro Max'e geçerken %96'da satmıştım çünkü. %20 ile %80 arasında kullanıyor olmam çok etkili bunda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…