iPhone 14 Pro Max vs Android telefonlar

Bütçe
50.000
Bence ömür işlemci vb konularda iPhone 14 Pro Max sizi üzmez, tasarımını saymıyorum bile.

android hayli hayli döver ios u hele ki root attıktan sonra yapılabilecek özelleştirmeleri saymıyorum bile telefon kalitesi olarak iPhone daha iyidir ama işletim sistemi olarak android ios un yanında tanrı dağı gibi kalır

S23 özellik olarak daha iyi olsa da stabilite, yazılım, uzun ömürlülük gibi konularda iPhone daha iyi. Şu anda hala hada iPhone 6 kullanan birisi olarak ben olsam iPhone 14 Pro Max alırdım. (Geliyorlar. Hissediyorum.)

S23 özellik olarak daha iyi olsa da stabilite, yazılım, uzun ömürlülük gibi konularda iPhone daha iyi. Şu anda hala hada iPhone 6 kullanan birisi olarak ben olsam iPhone 14 Pro Max alırdım. (Geliyorlar. Hissediyorum.)
Geldik.

Samsung'un eski yazılım hantallığı yok artık önceden 3-4 yıl sonra telefon kullanılmaz hale geliyordu artık daha düzgün çalışıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…