iPhone 15 için kılıf ve koruyucu cam önerisi

GhostCrawler07

Kilopat
Daha fazla  
Düz iPhone 15 için koruyucu cam ve kılıf önerilerinizi bekliyorum. Ben biraz araştırdım fakat ön kamerayı kapatmayan bir cam bulamadım. Ürünlerin bütçelerinin uygun olması lazım. Şimdiden teşekkürler.

Merhaba. Ekran koruyucudan memnun musunuz?
Hocam çok kısa bir süre kullandım. Telefon ilk geldiğinde telefoncudan öylesine bir koruyucu taktırmıştım. Telefonda sorunlar çıkınca iadeye gönderdim. Bu koruyucuyu sadece 4 gün kullanabildim bi sorununu göremedim. Ama önerdiğim kılıfla beraber kullanacaksanız kılıf ekranı kenarlardan sardığı için baloncuk yapıyordu. Attığım kılıfla ekran koruyucu birbiriyle uyumsuz.

Spigen olanını aldım uygulaması kolay henüz kötü birşey yaşamadım umarım koruyordur.

Hocam ne gibi bir sorun yaşadınız merakımdan soruyorum sadece.
Telefonun ekranında çizik vardı ve yüksek parlaklıkta beyaz arka planda belli oluyordu. Telefonu kutudan çıkardığım gibi telefoncuya ekran taktırmıştım idarelik. Bu koruyucu gelince bunu takmak için ekranı silerken fark ettim. İlk başta sorun olmaz diye bu koruyucuyu takıp kullandım ama 4 gün sonra sinir bozucu olduğuna kanaat getirip iade istedim.
Peki siz spigenden memnun musunuz hocam? Attığım kılıfla uyumlu mudur koruyucu ikisi de spigen marka çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı